Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Liaudies simbolių panaudojimas


Dėl tauragiškio pirkinio iš Kinijos sujudo ir Prezidentūra  
Margarita Pūdžiuvienė, Portalas "Delfi"", 2014 01 17 
Prieš keletą savaičių savo planšetiniam kompiuteriui rankinę įsigijęs Andrius ją išpakavęs nustėro – kinų gamybos rankinės logotipe, iškėlęs kalaviją, puikavosi Lietuvos Respublikos herbo simbolis Vytis.
Rankinę Andrius pirko internetu, kaip pats sako, ieškojo tokios, kuri gerai atrodytų ir kaina nesikandžiotų.
– Ant etiketės pamatęs raitelį, pirmiausia ėmiau ieškoti centų palyginimui. Ant monetos esančio arklio uodega, žiūriu, irgi pakelta į viršų. Ir kalavijas tokiu pat kampu pakreiptas, ir ant skydo esantis ženklas toks pat. Tas pats Vytis! Ant rankinės nurodytas gamintojas „Fanke Polo“. Pasidomėjau internete ir susidariau įspūdį, jog rankinės gamintojai greičiausiai norėjo kopijuoti garsaus amerikiečių dizainerio drabužių ir rankinių prekės ženklą „Polo Ralph Lauren“. Šiame visame pasaulyje žinomame prekės ženkle vaizduojamas polo (sportinis raitųjų žolės riedulio žaidimas – aut.past.) raitelis užsimojęs lazda. Galbūt kinams sportinę lazdą priminė mūsų karžygio laikomas kalavijas? – samprotavo Andrius.
Beje, net savaitgalį per Mokėjimai.lt galima pervesti pinigus į bet kurį banką.
Tada, kai dauguma bankų tokios paslaugos neteikia, Mokėjimai.lt leidžia pervesti pinigus be išeiginių, nuo 8 iki 20 val.
Skubus pervedimas galimas ir savaitgaliais, o kainuoja vos 0,80 lito.
Atsidaryti sąskaitą Mokėjimai.lt nieko nekainuoja. Tai galima padaryti internetu per kelias minutes.
Beje, jei kilo kokių nors klausimų apie mokėjimo paslaugas, taip pat be išeiginių kreipkitės į Mokėjimai.lt klientų aptarnavimo skyrių https://support.paysera.com.
Apie intriguojantį radinį pranešėme Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Lietuvos heraldikos komisijos pirmininkui Edmundui Rimšai ir gavome tokį atsakymą: „Suprantama, kad komerciniams tikslams valstybės herbas negali būti naudojamas. Bausmes nustato teismai. Bet čia problema daug rimtesnė, nes susijusi su užsienio valstybe. Perduosiu medžiagą Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijai, kad ši per mūsų ambasadą Kinijoje pirmiausia išsiaiškintų, kaip tai galėjo atsitikti“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas