Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Naują Maksvos oro uostą statys lietuviai  
Portalas "Delfi"", 2013 12 24 
Konkursą statyti naują tarptautinį oro uostą Maskvoje laimėjo Lietuvoje registruota bendrovė „Avia Solutions Group“.
Jį planuojama įkurti vietoje esančio aerodromo „Ramenskoje“, rašo lenta.ru. Apie tai paskelbė naujo oro uosto statybas organizuojanti bendrovė.
Naujienų agentūra "Itar-Tass" patikslina, jog Lietuvos bendrovės konkurentu buvo įmonė „Aeroport Tolmačevo“, tačiau ji nesurinko pakankamai balsų.
Lietuvos bendrovė ketina per penkerius metus investuoti į dabartinio aerodromo plėtrą apie 10 mlrd. RUB , tai patvirtino bendrovės generalinio direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Tomas Vaišvila.
Planuojama per šį laikotarpį pastatyti apie 240 tūkst. kv. m infrastruktūros, sukurti daugiau nei 10 tūkst. darbo vietų ir aptarnauti daugiau nei 20 mln. keleivių.
Naujas oro uostas darbą turėtų pradėti 2015 m. ir taikysis į pigių skrydžių bendroves. Jas turėtų aptarnauti „Avia Solutions“ bendrovė „Baltic Ground Service“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas