Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalas Prezidentūroje


Tyrėjai pluša net sukaitę, bet prabilti ketina tik pavasarį  
Portalas lrytas.lt, 2013 12 19 
Tyrimas dėl Valstybės saugumo departamento slaptos pažymos nutekinimo gali būti baigtas tik po prezidento rinkimų, kurie numatyti kitų metų gegužę. Apie tai vakar užsiminė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovas Saulius Urbanavičius. Apie vykstantį tyrimą dėl valstybės paslapties atskleidimo ir piktnaudžiavimo vakar buvo kalbama Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete, į kurį buvo pakviesti S.Urbanavičius ir generalinis prokuroras Darius Valys. „Tikrai negaliu pasakyti, kada bus galutinis sprendimas. Be abejo, tai bus kitąmet. Ikiteisminio tyrimo eiga nekomentuojama jį kontroliuojančio prokuroro Ginto Ivanausko sprendimu. Šis prokuroras sprendžia, kiek tos informacijos gali suteikti. Aš prie to ikiteisminio tyrimo niekaip neprisidedu, nekuruoju, nekontroliuoju. Galiu tik patikinti, kad ikiteisminis tyrimas vyksta intensyviai, nėra jokių vilkinimo požymių“, – kalbėjo D.Valys. STT vadovas S.Urbanavičius tvirtino, kad šiuo metu atliekami suplanuoti veiksmai: „Ikiteisminis tyrimas gali užtrukti pusę metų.“ Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas teigė, kad ir parlamentarams pareigūnai nesiryžo prognozuoti, kada ikiteisminis tyrimas bus baigtas. „Prokuroras tikisi, kad gana sparčiai vykdomas tyrimas artimiausiu metu turėtų būti užbaigtas. Taip pat pasakė, kad šioje byloje yra įtariamųjų. Kol kas paminėjo vieną pavardę“, – sakė A.Paulauskas. Politikas patvirtino, kad buvo įvardyta prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausioji patarėja Daiva Ulbinaitė. Ar byloje gali būti daugiau įtariamųjų, pasak komiteto vadovo, D.Valys neminėjo. Tačiau A.Paulauskas vylėsi, kad šis tyrimas bus atliktas iki galo. „Suprantama, kad D.Ulbinaitė pagal viską nelabai galėjo gauti tos informacijos, jai turėjo kas nors perduoti“, – svarstė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas.
Nutekino pažymą
* BNS spalio 31 dieną pranešė apie tai, jog Valstybės saugumo departamentas perspėjo, kad Rusija rengia naujas aktyvias informacines atakas ir artimiausiu metu gali būti platinama dezinformacija apie prezidentę D.Grybauskaitę.
* Tą pačią dieną Generalinė prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl valstybės paslapties atskleidimo ir piktnaudžiavimo, nes minėta Valstybės saugumo departamento pažyma buvo slapta.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas