Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ūkio banko viražai


Teismas patvirtino Ūkio banko kreditorių reikalavimus  
Portalas "Delfi"", 2013 10 17 
Kauno apygardos teismas patvirtino bendrą bankrutuojančio Ūkio banko kreditorių finansinių reikalavimų sumą, kuri viršija 1,4 milijardo litų . Didžiausią finansinių reikalavimų dalį sudaro įsipareigojimai antrosios eilės kreditoriui VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ – jo reikalavimų vertė viršija 801 mln. litų. Teismas turės nuspręsti dar dėl maždaug 500 ginčytinų kreditorių finansinių reikalavimų.
Patvirtinti įsipareigojimai pirmos eilės kreditoriams sudaro kiek daugiau nei 4,4 mln. litų. Trečiosios eilės kreditoriai tikisi atgauti 8,6 mln. litų, ketvirtosios – daugiau nei 530 milijonų litų. Įsipareigojimai šeštosios eilės kreditoriui sudaro 94,2 mln. litų.
„Kiekvienam banko kreditoriui išsiųsime pranešimą, kuriuo informuosime apie teismo sprendimą ir nurodysime tikslią jo reikalavimų sumą. Teismui dar reikės priimti sprendimą dėl nemažo skaičiaus ginčytinų reikalavimų, tačiau jų reikalaujama suma nėra reikšminga“, - finansinės komunikacijos įmonės „Publicum FComm“ pranešime spaudai sakė Ūkio banko bankroto administratorius Gintaras Adomonis.
DELFI primena, kad Kauno apygardos teismas bankroto bylą Ūkio bankui iškėlė 2013 metų gegužės 2 dieną. Nutartis įsiteisėjo birželio 7 dieną.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas