Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ūkio banko viražai


V. Romanovo imperijos likučiai kyla iš pelenų  
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 10 14 
Subyrėjusi Vladimiro Romanovo Ūkio banko imperija, regis, bando atsitiesti. Su Ūkio banko investicine grupe glaudžiai susiję asmenys ėmėsi gaivinti bankrutuojantį degalinių verslą.
DELFI turimais duomenimis, Ūkio banko investicinės grupės (ŪBIG) valdyto degalinių tinklo „Vakoil“, kuriam neseniai iškelta bankroto byla, rinkos dalį perimti mėgina bendrovė „Voil“. Ji jau pasirūpino licencijomis prekybai naftos produktais. Pavyzdžiui – Vilniuje, Ukmergės g. 246. Čia iki bankroto veikė „Vakoil“ degalinė.
„Voil“ ir „Vakoil“ sieja ne tik stebėtinai panašūs pavadinimai. Registrų centro DELFI pateikti duomenys byloja, kad „Voil“ akcininkai tiesiogiai susiję su ŪBIG ir „Vakoil“.
Didžiausia „Voil“ akcininkė – Eglė Vadopalienė. Socialiniame tinkle „LinkedIn“ verslininkė nurodo dirbusi ŪBIG ir čia kuravusi investicinius projektus. Dar vienas „Voil“ akcininkas – buvęs „Vakoil“ vadovas Viktoras Česnovas. Trečiasis akcininkas – 23-ejų kaunietis Ignas Zarevičius. Jis „LinkedIn“ nurodo iki šių metų balandžio dirbęs teisininku vienoje iš ŪBIG valdytų įmonių, akcinėje bendrovėje „Kauno tiekimas“.
Ūkio banko bankroto administratoriaus Gintaro Adomonio DELFI pateiktais duomenimis, „Vakoil“ bankui liko skolinga apie 14 mln. Lt. Vis dėlto teisinio pagrindo reikšti kokias nors pretenzijas naujajai įmonei „Voil“ G. Adomonis kol kas nemato.
DELFI žiniomis, patalpos Vilniuje, Ukmergės g. 246, „Vakoil“ nepriklausė. Jas degalinių tinklas nuomojosi iš bendrovės „Livena“. Nuo praėjusių metų kovo ji yra bankrutuojanti. Dabar patalpas iš „Livenos“ nuomojasi „Voil“.
„Voil“ akcininkas ir direktorius V. Česnovas DELFI patvirtino mėginantis gaivinti ankstesnį verslą.
„Būtų gerai. Bet ar tai įmanoma – negaliu pasakyti. Abejoju“, - kalbėjo verslininkas.
Pasak jo, „Voil“ jau turi vieną degalinę Kaune, o Vilniuje, Ukmergės g. 246, netrukus ketinama pradėti darbą.
„Gal už savaitės, kitos ir pradėsime jau toje degalinėje veiklą“, - prognozavo V. Česnovas.
Paklaustas, ar kuriant verslą padeda V. Romanovas, pašnekovas prisiekinėjo, esą „Voil“ yra buvusių „Vakoil“ darbuotojų mėginimas išlikti rinkoje.
„Ne, absoliučiai. Tiesą sakant, nežinau, kada aš jį (V. Romanovą – DELFI) paskutinį kartą matęs. O bendravęs tiesiogiai iš viso nesu. Tie kiti (akcininkai – DELFI) – tiktai partneriai. Praktiškai mes – buvęs kolektyvas“, - reziumavo V. Česnovas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas