Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos įtaka visuomenei


J. Butkevičienė atsiprašo: per mano atostogas įvykdyta provokacija  
Portalas "Delfi"", 2013 10 08 
Seišeliuose atostogaujanti „BMA.LT“ generalinė direktorė Jolanta Butkevičienė antradienį sureagavo į Pirmojo Baltijos kanalo (PBK) parodytą laidą „Žmogus ir įstatymas“ apie Sausio 13-ąją. Minėtą laidą J. Butkevičienė vertina kaip jos atostogų metu įvykdytą provokaciją.
Kaip teigiama išplatintame pranešime žiniasklaidai, J. Butkevičienė bendrovės „Baltic Media Alliance“ vardu atsiprašo Lietuvos žmonių, kad per vieną iš holdingo retransliuojamų kanalų (PBK) buvo parodyta „kiekvieno lietuvio pilietinius jausmus užgaunanti laida apie visai šaliai skaudžius 1991 m. sausio 13-osios įvykius“.
„Nors didžiąją dalį laidų tik retransliuojame, jaučiame didžiulę atsakomybę prieš Lietuvos visuomenę ir savo partnerius, todėl nuolat dedame pastangas, siekdami maksimaliai kontroliuoti retransliuojamų kanalų turinį. Tad mano atostogų metu parodyta laida man, kaip vadovei, taip pat buvo didžiulis akibrokštas, kurį vertinu kaip provokaciją. Todėl nutraukusi atostogas skubiai grįžtu į Lietuvą ir, prisiimdama asmeninę atsakomybę, sieksiu padaryti viską, kad būtų išsiaiškinta, kodėl tokio turinio laida pasiekė eterį“, – cituojama J. Butkevičienė.
Kaip DELFI jau rašė, Seimo narė konservatorė Rasa Juknevičienė pirmadienį pasiūlė iš PBK atimti licenciją. Dėl laidos „Žmogus ir įstatymas“ tyrimą jau pradėjo Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK). Reaguodama į skandalingą laidą, mokama televizija „Cgates“ laikinai nutraukė PBK retransliaciją.
Minėtoje laidoje buvo menkinami Sausio 13-osios įvykiai, įžūliai išsityčiota iš mūsų tautos kovos už laisvę 1991 metų sausį.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas