Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos priemonių kova


„Verslo žinios“ pirmadieniais popieriuje nepasirodys  
Portalas "Delfi"", 2013 06 21 
Nuo kitų metų popierinis dienraštis „Verslo žinios“ išeis rečiau. Kaip skelbia pati bendrovė, pirmąją savaitės dieną leis tik elektroninį jo variantą.
„Buvome priversti žengti tokį žingsnį, nes naudojamės „Lietuvos ryto“ platinimo tarnybos paslaugomis, o ši nuo kitų metų pirmadieniais jų nebeteiks. Vienintelė alternatyva – tokią paslaugą pirkti iš Lietuvos pašto, tačiau tai pabrangintų leidinio pristatymą kone dvigubai, o šias papildomas sąnaudas kompensuoti iš vidinių redakcijos išteklių nėra galimybių, nes spaudos rinkoje pajamos iš reklamos ir tiražo pardavimų neauga jau 5 metus“, – sako „Verslo žinių“ generalinis direktorius Ugnius Jankauskas.
Jau anksčiau skelbta, kad nacionaliniai dienraščiai „Lietuvos rytas“ ir „Respublika“ nepasirodys pirmadieniais. Pasak „Verslo žinių“, kokį kelią pasirinkti, dar tebesvarsto ir „Lietuvos žinios“ bei UAB „Diena Media News“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas