Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Buvusios „Ryanair" stiuardesės išpažintis  
Portalas "Delfi"", 2013 05 20 
Buvusi „Ryanair" stiuardesė atvirai pasakojo apie darbo sąlygas pigių skrydžių bendrovėje. Iš Liverpulio kilusi dvidešimtmetė Sophie Growcoot su „Ryanair“ reikalų turėjo įsidarbinusi pas skrydžių bendrovės partnerį „Crewlink“, skelbia „The Daily Mail“.
Iš pradžių užplūdusį džiaugsmą dėl galimybės dirbti tokioje žinomoje ir didelėje skrydžių bendrovėje labai greitai, anot merginos, pakeitė nusivylimas – tokių darbo sąlygų „ji nebuvo galėjusi įsivaizduoti net baisiausiame košmare“.
Buvusi stiuardesė papasakojo, kaip buvo verčiama per metus imti net tris mėnesius neapmokamų atostogų, negalėjo imtis kito darbo ir turėjo iš savo kišenės už 360 svarų (1469 Lt) įsigyti uniformą ir sumokėti 1 tūkst. 800 svarų (7349 Lt) už privalumus saugos darbe kursus, rašo „The Independent“.
Dienraščiui mergina atskleidė, jog jai buvo mokama tik už ore praleistas valandas, o už prieš skrydžius vykdavusius susirinkimus, pardavimų posėdžius, laiką, oro uostuose praleistą laukiant lėktuvo pakilimo, ir atidėtus skrydžius ji negaudavusi nė cento. Be to, buvusiai stiuardesei buvo mokama vos už keturias dienas per savaitę, nors penktąją dieną ji turėdavo budėti (esant reikalui, per valandą prisistatyti į darbo vietą).
„Ryanair“ teigia, jog mergina viską išsigalvojo.
S.Growcoot dienraščiui sakė: „Labai džiaugiausi galimybę prisijungti prie „Ryanair“ komandos, bet tai buvo tikras košmaras. Negalėjau patikėti, kai sužinojau, jog už laiką, kai iš tikrųjų dirbau, man nemokės“.
Merginą taip papiktino darbo sąlygos, kad ji susisiekė su savo vietos parlamentare Luciana Berger, parlamente iškėlusia šį klausimą ir apkaltinusia pigių skrydžių bendrovę išnaudojant darbuotojus.
Parlamentarė apkaltino skrydžių bendrovę išnaudojus darbuotojus, kad būtų pasiektas rekordinis beveik 0,5 mlrd. svarų (2,04 mlrd. Lt) pelnas. Politikė sakė: „Kaip Michaelas O‘Leary gali krautis pelną tokių engiamų darbuotojų kaip Sophie sąskaita?“.
„Ryanair“ atstovas apkaltino parlamentarę L. Berger nepasivarginus patikrinti melagingų teiginių ir patikino, jog skrydžių bendrovę „nustebino“ buvusios stiuardesės pasisakymai, nes iš tikrųjų S. Growcoot dirbo partnerių bendrovei, o ne pačiai skrydžių bendrovei.
Atstovas taip pat pareiškė, jog panašu, kad „mergina metė darbą, prieš du mėnesius neįspėjusi darbdavio“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas