Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


Oficialu: N. Venckienės sūnaus Lietuvoje nėra  
Portalas "Delfi"", 2013 05 06 
Neringa Venckienė su savimi iš Lietuvos išsivežė ir sūnų. Pirmadienį keturiolikmetis išbrauktas iš Garliavos mokyklos moksleivių sąrašų. Tokį prašymą direktoriui pateikė vaiko tėvas Aidas Venckus.
Prašyme nurodyta, kad sūnus išvyko gyventi į užsienį. Keturiolikmetis vaikinas Garliavoje turėjo baigti septintą klasę, tačiau nuo balandžio 9 d. jis nesirodo. Vaiko tėvas atnešė oficialų raštą po to, kai mokytojai ėmė domėtis, kur dingo auklėtinis.
„Nieko daug neaiškino - atnešė raštą, paprašė išbraukti iš sąrašų, nes jis išvyko gyventi su mama į užsienį. Dabar parašiau įsakymą ir viskas. Mes dokumentus išdavėm tokius, kokie priklauso išvykstančiam mokiniui“, - sakė Garliavos Jonučių mokyklos direktorius Aloyzas Pakolkis.
Paklaustas, ar domėjosi, kur berniukas mokysis dabar, direktorius sakė: „Tikrai ne. Tiesiog, jeigu žmogus pats nesako, aš niekada į širdį nelendu. Jeigu nori pakalbėti, tai jis ateina ir kalba.“
„Lietuvos ryto“ televizijos duomenimis neliečiamybės netekusi N. Venckienė prieglobstį rado Čikagoje, lietuvio namuose.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas