Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ūkio banko viražai


V.Romanovas duoda Lietuvą ir Lietuvos banką į teismą ir reikalauja atlyginti žalą  
Portalas "Delfi"", 2013 04 15 
Žlugusio „Ūkio banko“ savininkas Vladimiras Romanovas duoda į teismą Lietuvos valstybę ir Lietuvos banką. Ieškinyje buvęs bankininkas teigia, kad valstybė ir Lietuvos bankas jį apgavo ir reikalauja priteisti patirtą žalą. Reikalaujama suma gali siekti 70 milijonų litų.
Neoficialiomis žiniomis, V. Romanovas ieškinyje tvirtina, kad visi Ūkio banko sunkumai, dėl kurių Lietuvos bankas jį uždarė, centriniam bankui buvo žinomi dar prieš porą metų. Po banko „Snoras“ žlugimo esą su Lietuvos banku buvo suderintas veiksmų planas. Jame numatyta, ką turi padaryti Ūkio bankas, kad išvengtų „Snoro“ likimo. Esą 90 proc. šitų veiksmų Ūkio bankas įvykdė, ir vos jo būklė pagerėjo, Lietuvos bankas jį uždarė.
„Advokatų paklauskite, aš nieko nežinau. Aš nieko nerašiau, tik pasirašiau, advokatas paruošė. Nieko nežinau. Ne verslininkas aš. Aš esu sportininkas. Viso gero, nenoriu nieko aš skaičiuoti ir žinoti“, - LNK žurnalistams sakė V. Romanovas.
Jo ieškinys prieš valstybę ir Lietuvos banką įteiktas Vilniaus apygardos teismui ir sumokėta 50 tūkst. litų žyminio mokesčio. Ieškiniu reikalaujama atšaukti Lietuvos banko sprendimą apriboti Ūkio banko veiklą, paskirti jam laikinąjį administratorių, o po to banko likučius perduoti Šiaulių bankui. Taip pat reikalaujama iš valstybės priteisti dėl šių Lietuvos banko sprendimų V. Romanovo patirtą finansinę žalą. Ieškinyje suma nenurodoma, prašoma, kad teismas apskaičiuotų prarasto V. Romanovo turto vertę.
Diena prieš Ūkio banko žlugimą, V. Romanovo turėtas banko akcijų paketas biržoje buvo vertas maždaug 70 mln. litų. Ekspertai abejoja, ar verslininkas tikrai tokią sumą būtų gavęs, jei būtų bandęs akcijas parduoti. Mat biržoje tokiam akcijų kiekiui pirkėjas, vargu, ar atsirastų. Be to, auditas būtų atskleidęs banko finansines problemas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas