Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ūkio banko viražai


Teismas areštavo 55 mln. litų vertės V.Romanovo ir jo sesers turto  
Portalas "Delfi"", 2013 04 11 
Žlugusiame Ūkio banke pinigus praradusios įmonės pasiekė iki šiol teisėsaugininkų išvengusį banko savininką Vladimirą Romanovą. Teismas areštavo jo ir sesers turto, kurio vertė – kone 55 mln. litų. Jeigu turto nebus rasta, bus areštuoti ir pinigai, pranešė LNK laida „Labas vakaras, Lietuva“.
Bendrovės „Baltijos stiklas“ ir „Boslita ir Ko“ kreipėsi į teismą ir šis areštavo V. Romanovo ir jo sesers Olgos Gončaruk „Ūkio banko investicinės grupės“ ir „Birač Europe“ bendrovių turto, kurio vertė – kone 55 mln. litų.
„Areštas atsakovams priklausančiam nekilnojamam ir kilnojamam turtui, o tokio turto nesant yra areštuojamos piniginės lėšos“, – sakė advokatas Ramūnas Audzevičius.
Teismas uždraudė V. Romanovui ir kitiems atsakovams perleisti turtą kitiems asmenims, jį įkeisti, tačiau paliko turtą saugoti ir juo naudotis. Bendrovėms „Ūkio banko investicinė grupė“ ir „Birač Europe“ leista mokėti algas darbuotojams, mokėti mokesčius valstybei ir socialinio draudimo įmokas.
V. Romanovas apie teismo sprendimą nelinkęs kalbėti.
„Nu ką daryt, dabar visi duos ant manęs. Aš nieko nežinau, kada sužinosiu, tada šnekėsiu“, – sakė V. Romanovas.
Kandidatuodamas į Seimą jis nurodė turintis 2 mln. litų vertės turto, 176 mln. litų vertės vertybinių popierių, meno kūrinių ir juvelyrinių dirbinių, daugiau nei 2 mln. litų piniginių lėšų. Tiesa, nurodė, kad yra pasiskolinęs daugiau nei 238 mln. litų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas