Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


Dėl N.Venckienės imuniteto spręsianti komisija prašys leidimo rengti uždarus posėdžiusliudyti siūlosi budėjusieji Garliavoje  
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2013 03 06 
Seimo sudaryta laikinoji tyrimo komisija dėl „Drąsos kelio“ frakcijos seniūnės Neringos Venckienės teisinio imuniteto trečiadienį susirinko į pirmąjį posėdį, kuriame tarėsi dėl darbo tvarkos. Posėdyje nedalyvavo nei parlamentarė N. Venckienė, nebuvo kviesti ir jokie kiti svečiai.
Trečiadienį vykusiame posėdyje pasiūlymų turėjo tik du parlamentarai - „Drąsos kelio“ atstovas Povilas Gylys ir socialdemokratė Marija Aušrinė Pavilionienė. Pirmasis norėjo iš reglamento išbraukti nuostatas, kad apklausiant pakviestus svečius atsakymai turi tilpti į dešimties minučių rėmus, o socialdemokratė siekė, kad komisijos nariai būtų įpareigoti nevertinti komisijos darbo.
P. Gylio pasiūlymui buvo pritarta – atsakymai į klausimus neprivalės tilpti į dešimties minučių ribas, tačiau komisija paprasta balsų dauguma galės nutraukti kalbėtoją, jeigu jis šnekės nepagrįstai ilgai.
M.A. Pavilionienės pasiūlymui dėl papildomo komisijos narių įpareigojimo neišsakyti savo nuomonės apie komisijos darbą pritarta nebuvo.
Komisijos nariai taip pat nutarė kreiptis į Seimą, prašydami leidimo rengti uždarus posėdžius, tačiau neviešus svarstymus žada rengti tik esant reikalui.
Liberalė Dalia Kuodytė ir socialdemokratė M.A. Pavilionienė uždarų posėdžių prašė dėl komisijos darbo ramybės, tuo tarpu konservatorius Antanas Matulas pasiūlė neviešai posėdžiauti tik tais atvejais, kai bus pateikiama informacija, susijusi su ikiteisminio tyrimo medžiaga.
Jis laikėsi nuomonės, kad komisija turės išsireikalauti vaizdo medžiagą iš 2012 m. gegužės 17 d. policijos operacijos, kai N. Venckienės dukterėčia, remiantis teismo sprendimu, buvo perduota mamai Laimutei Stankūnaitei.
Kitas posėdis numatomas kovo 13 d., į jį bus kviečiamas generalinis prokuroras Darius Valys, politikai prašys jo atsivesti bylą kuruojantį prokurorą.
Kaip posėdyje pranešė komisijos pirmininkas socialdemokratas Vytautas Saulis, į komisiją jau kreipėsi signataras Povilas Varanauskas, kuris pasisiūlė liudyti komisijai. Signataras buvo tarp budėjusiųjų Garliavoje, šalia N. Venckienės namų.
Tačiau komisija nutarė „priimti domėn“ tokius raštus, bet kol kas kviesti panašių liudytojų neplanuojama.
DELFI primena, kad sausio 15 d. generalinis prokuroras D. Valys kreipėsi į parlamentarus, prašydamas sutikimo leisti patraukti baudžiamojon atsakomybėn Seimo narę, „Drąsos kelio“ frakcijos lyderę N. Venckienę, ją suimti ir kitaip suvaržyti jos laisvę.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas