Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atlyginimų vokeliuose sindromas


Dėl galimų „vokelių“ „Balsas.lt leidinių“ grupėje pradėtas ikiteisminis tyrimas  
Portalas "Delfi"", 2012 11 27 
Vieši buvusių „Balsas.lt leidinių“ žurnalistų prisipažinimai apie algas „vokeliuose“ šią žiniasklaidos grupę atvedė į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) akiratį. DELFI žiniomis, į FNTT kreipėsi tyrimą dėl „vokelių“ atliekanti Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI), o remiantis jos surinkta medžiaga pradėtas ikiteisminis tyrimas.
VMI tyrimas parodė, kad šioje žiniasklaidos grupėje galimai padaryti šiurkštūs įstatymų pažeidimai, kurių vertinimas išeina už Mokesčių inspekcijos jurisdikcijos. Taigi VMI, tęsdama tyrimą dėl „vokelių“, paprašė ir FNTT pagalbos.
„Vilniaus apskrities VMI, vykdydama tyrimą dėl „Balsas.lt leidinių“ grupės, nustatė nusikalstamos veikos požymių ir ir informaciją perdavė FNTT. FNTT pradėjo ikiteisminį tyirimą. Dėl to nuo platesnių komentarų Vilniaus apskrities VMI susilaiko“, - sakė Vilniaus apskrities VMI viršininkas Marius Žemgulis.
Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas