Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


Dėl teisėjų įžeidimo L.Kedienę ginantis jos žentas siekia nušalinti teismą, nes buvo apklausta įrašą paviešinusi žurnalistė  
Portalas "Delfi"", 2012 11 23 
Panevėžio apygardos teismo teisėjams metusios įžeidimus Drąsiaus Kedžio motinos Laimutės Kedienės advokatas Vilniaus apygardos teismui pareiškė nušalinimą. Anot Aido Venckaus, kolegijos teisėjai gali būti šališki, nes kaip liudytoją apklausė žurnalistę, pateikusią L. Kedienės išsakytus žodžius televizijai.
Prokuroro nuomone, kolegija, susidedanti iš Angelės Ikasalienės, Audronės Kartanienės ir Artūro Šumsko, galėjo apklausti žurnalistę, nes tokia yra teismo teisė. Be to, anot prokuroro Vytauto Kukaičio, L. Kedienės gynėjas A. Venckus pats teismo prašė išsiaiškinti, ar televizijoje parodytas vaizdo įrašas, nėra iškarpytas.
"Asmuo buvo apklaustas dėl apelianto (L. Kedienės) pateikto skundo. Kaltintojas nemato nei subjektyvaus, nei objektyvaus pagrindo nušalinti teisėjų kolegiją" - sakė prokuroras.
A. Venckus teismą tikino, kad žurnalistė stebėjo visus teismo posėdžius. Anot advokato, liudytojas turi nežinoti apie bylos aplinkybes.
Prokuroras teigė, kad apie bylos eigą mergina nebuvo iš viso klausinėjama.
Teisėjų kolegija nusprendė skirti laiko pareikšto nušalinimo nagrinėjimui. Nutarties paskelbimas numatomas po trijų dienų, lapkričio 26 d.
Į Vilniaus apygardos teismą penktadienį buvo iškviesta ir teismo psichologė Vilma Joneliūkštienė, nes praėjusiame posėdyje A. Venckus prašė L. Kedienei skirti psichologinę ekspertizę. Tačiau advokato pareikštas nušalinimas bylos nagrinėjimą pristabdė.
Dviejų žmonių nužudymo įtariamo velionio D. Kedžio motina Utenos apylinkės teisme buvo pripažinta kalta dėl teisėjų įžeidimo, tačiau baudą gavusi moteris ginasi, tad Vilniaus apygardos teismui teko dar kartą imtis bylos.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas