Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atlyginimų vokeliuose sindromas


Vilniaus sporto klube – „vokeliai”  
Portalas "Delfi"", 2012 11 13 
Mokesčių inspektoriai vieno Vilniaus sporto klubo patalpose aptiko ne tik kelis nelegaliai įdarbintus asmenis, bet ir juodosios buhalterijos dokumentų.
Operatyvaus patikrinimo metu Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (AVMI) inspektoriai sporto klube rado nelegaliai įdarbintą valytoją ir 2 trenerius. Kiti 5 darbuotojai pateikė paaiškinimus raštu, kuriuose prisipažino dalį atlyginimo gaudavę vokeliuose.
Vilniaus AVMI darbuotojai išsiaiškino, kad šiems darbuotojams išmokėta per 55 tūkst. litų darbo užmokesčio, kuris nebuvo įtrauktas į buhalterinės apskaitos dokumentus. Be to, kasoje rasta daugiau kaip 500 litų neapskaitytų grynųjų pinigų ir juodosios buhalterijos dokumentų, liudijančių, kad slepiamos pajamos – nuo 2010 iki 2012 metų nuslėpta daugiau kaip 408 tūkst. litų. Atkreiptinas dėmesys, kad sporto klubas 2010 ir 2011 metais oficialiai deklaruodavo nuostolingą veiklą ir taip nuslėpė daugiau kaip 23 tūkst. litų pelno mokesčio.
Vilniaus AVMI operatyvaus patikrinimo metu nustatė, kad bendrovė, slėpdama pajamas ir mokėdama darbo užmokestį vokeliuose, į biudžetą nesumokėjo daugiau kaip 102 tūkst. litų mokesčių. Patikrinimo metu bendrovė patikslino apskaitos dokumentuose nurodytas deklaruojamas pajamas.
Bendrovei teks sumokėti mokesčius. O už 3 nelegalius darbuotojus, apgaulingą buhalterinės apskaitos tvarkymą siekiant nuslėpti mokesčius ir už bendrovės pajamų, turto, pelno ir mokesčių ataskaitų pateikimo tvarkos pažeidimus sporto klubo vadovui Vilniaus AVMI inspektoriai surašė administracinių teisės pažeidimų protokolus. Vadovui už kiekvieną nelegaliai dirbantį asmenį gresia bauda iki 10 000 litų, už darbo užmokesčio apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkos pažeidimą – iki 20 000 litų, už kitus pažeidimus taip pat iki 20 000 litų.
Anot inspekcijos, šis sporto klubas mokesčių inspektorių akiratyje atsiduria nebe pirmą kartą: 2009 metais operatyvaus patikrinimo metu Vilniaus AVMI rado nelegalų darbuotoją, o klubo kasoje apie 900 litų perteklių.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas