Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atlyginimų vokeliuose sindromas


A.Kubilius apie galimus „vokelius“ „Balsas.lt“ grupėje: neturėtume dėl to stebėtis  
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 10 24 
Premjeras Andrius Kubilius sveikintinu vadina buvusių „Balsas.lt“ leidinių grupės žurnalistų sprendimą prabilti apie jiems esą „vokeliuose“ mokėtus atlyginimus. Vis dėlto toks atsiskaitymas su žurnalistais Vyriausybės vadovo nestebina.
„Nemanau, kad mes turėtume būti dėl to nustebę ir galvoti, kad nesąžiningumas pasitaiko tiktai, sakykim, įmonėse ar fabrikuose, o jo nebūna žiniasklaidoje. Tai būtų turbūt šiek tiek naivu. Aš tikrai sveikinu tą pilietinį pasiryžimą kai kurių žurnalistų atvirai kalbėti apie tai, kaip nesąžiningai kai kur yra elgiamasi. Jeigu to yra ir kitose žiniasklaidos priemonėse, tai būtų gerai, kad ta pilietine drąsa pasektų ir visi kiti žurnalistai“, - po Vyriausybės posėdžio žurnalistams sakė A. Kubilius.
Premjeras žada netoleruoti jokių „vokelių“ apraiškų, nepriklausomai nuo sektoriaus, kuriame tai vyksta.
Nesitaikstome su jokiais „vokeliais“, kur jie bebūtų mokami: ar mėsos fabrikuose, ar žiniasklaidos priemonėse. Ir tokios principinės nuostatos visą laiką ir laikysimės“, - teigė A. Kubilius.
DELFI primena, jog po viešų žurnalistų prisipažinimų apie algas „vokeliuose“ Valstybinė mokesčių inspekcija pradėjo tyrimą dėl galimai su įstatymais prasilenkiančios „Balsas.lt“ grupės veiklos.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas