Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Musulmonų nekaltumas


Sulaikytas skandalingosios „Musulmonų nekaltybės“ autorius  
Portalas "Delfi"", 2012 09 28 
Po Los Andželo teismo (Kalifornijo valstija) posėdžio buvo sulaikytas Nakoula Basseley Nakoula, siejamas su antiislamišku filmu „Musulmonų nekaltybė“, sukėlusiu protestų bangą musulmoniškose šalyse.
Teisėjas skelbdamas savo sprendimą pareiškė, kad 55 metų Nakoula Basseley Nakoula gali pabėgti, praneša „Reuters“.
Teismo posėdyje buvo nagrinėjamas lygtinio paleidimo sąlygų pažeidimas.
Vyras 2011 metais buvo paleistas iš kalėjimo, kur sėdėjo už finansinį sukčiavimą.
Beje, pats jis teigia nesąs filmo autorius, o tik talkinęs „organizaciniais klausimais“ filmą kūrusiai kompanijai.
Jo sulaikymas nesusijęs su prieštaringai vertinamu filmu.
55 metų Nakoula Basseley Nakoula yra iš Egipto kilęs krikščionis, kuris įtariamas sukūręs 14 minučių reklaminį anonsą filmui „Musulmonų nekaltybė“ („Innocence of Muslims“). Pasirodžius šiai vaizdo medžiagai, jis pradėjo slapstytis.
2010 metais vyras buvo nuteistas 21 mėnesiui kalėjimo. Pagal lygtinio paleidimo sąlygas jam penkerius metus be pareigūnų leidimo buvo draudžiama naudotis kompiuteriu bei internetu.
JAV Centrinės apygardos vyriausia teisėja Suzanne Segal pareiškė, kad „teismui šiuo metu stinga pasitikėjimo nuteistuoju“.
Advokato padėjėjas Robertas Dugdale'as pridūrė, kad teismas neatmeta tikimybės, jog Nakoula Basseley Nakoula gali pabėgti, mat susiklosčiusi situacija skatina jį dingti.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas