Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Musulmonų nekaltumas


Egipte teologas ragina nužudyti antiislamiško filmo autorius  
Portalas "Delfi"", 2012 09 18 
Egipte salafitų teologas Ahmadas Ashoushas išleido fatvą, kuriame skelbiamas mirties nuosprendis filmo „Musulmonų nekaltybė“ („Innocence of Muslims“) kūrėjams. Apie tai rugsėjo 17 dieną pranešė „Agence France Presse“.
A. Ashoushas paragino jaunus musulmonus „atlikti savo pareigą ir nužudyti režisierių, prodiuserį, aktorius ir visus, prisidėjusius prie šio filmo kūrimo ir platinimo“. Jis įsitikinęs, kad šią pamoką „išmoks visos kiaulės ir beždžionės Amerikoje ir Europoje“.
Agentūra „Associated Press“ pažymi, kad radikaliai organizacijai „Džihado grupė“ vadovaujantis A. Ashoushas garsėja artimais ryšiais su „Al Qaedos“ vadovybe – ir buvusiu grupuotės lyderiu Osama bin Ladenu, ir dabartiniu Aymanu al Zawahiri.
Pranašą Mahometą išjuokianti juosta „Musulmonų nekaltybė“ pasirodė rugsėjo 11 dienos teroro išpuolių išvakarėse. Ji sukėlė masinių prieš Ameriką nukreiptų protesto akcijų bangą bei išpuolius prieš JAV ambasadas daugelyje pasaulio šalių. Didžiausias pasipriešinimas kilo daugiausiai musulmonų gyvenamose valstybėse, tokiose kaip Libija, Egiptas, Iranas, Libanas, Indonezija ir Filipinai.
Kaip buvo pranešta, filmo kūrėjas ir prodiuseris – 55 metų koptas iš JAV Nakoula Basseley Nakoula. Kai pasirodė filmas „Musulmonų nekaltybė“, jo filmavimuose dalyvavę aktoriai išplatino atvirą laišką, kuriame tvirtina buvę apgauti prodiuserio – esą, jie nežinojo, kad juosta bus antiislamiško pobūdžio. Jie tikina, kad filmas buvo iš naujo dubliuotas, o jau pasibaigus filmavimo darbams buvo perrašytas jo scenarijus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas