Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos priemonių kova


Koncernas „MG Baltic“ nesugeba atsiskaityti su Ūkio banku  
Diena.lt, 2012 07 18 
Remiantis faktais galima daryti išvadą, kad koncernas „MG Baltic“ nemokus ir nesugeba atsiskaityti su Ūkio banku. Nuo 2007 m., kai su buvusio Ūkio banko stebėtojų tarybos pirmininko Liutauro Varanavičiaus pagalba gavo 46 mln. litų kreditą „Vilniaus nekilnojamojo turto ir plėtros centro“ vardu, koncernas „MG Baltic“ užstatė savo turtą – 12 ha žemės. Praktiškai šiuo kreditu koncernas buvo išgelbėtas nuo bankroto. Vis dėlto paskolos gavėjai nesugebėjo sumokėti nei 5 mln. litų palūkanų, nei 2 mln. litų delspinigių. Už tai Ūkio bankas perėmė iš jų užstatytą žemę, bet jo darbuotojai susidūrė su šantažu ir spaudimu, o banko savininkai sulaukė paties „MG Baltic“ prezidento Dariaus Mockaus grasinimų.
Komentaras
Vladimiras Romanovas - Ūkio banko akcininkas:
- Man atrodo, kad šitie vyrukai įsivaizduoja, jog jie yra Lietuvos karaliai ir jiems galima elgtis su verslininkais ir jų turtu taip, kaip su valstybės pareigūnais ir valstybės turtu. Nemanau, kad tai, kas pavyksta su valstybės nuosavybe, jiems pavyks su privačiu turtu. Anksčiau galvojau: keista, kodėl jų veikloje atsiranda lavonų – tas pasikorė, tas nusišovė, tas buvo nunuodytas, ano žmona nukrito nuo laiptų. Bet dabar man tapo aišku, kad čia natūralūs procesai jų veikloje – psichiškai nesveikų žmonių nesveikos ambicijos.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas