Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


„Venckienės komisija“ kol kas lieka be vadovo  
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 06 07 
Iš Seimo komisijos, sprendžiančios teisėjos Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės panaikinimo klausimą, pasitraukusiai „darbietei“ Virginijai Baltraitienei veikiausiai pavyko rasti pamainą. Ją komisijoje turėtų pakeisti kitas „darbietis“ – Mečislovas Zasčiurinskas. Tačiau Seimas ketvirtadienį nepajėgė patvirtinti naujos komisijos sudėties.
Nutarimo projektą, kuriuo vietoj V. Baltraitienės į komisiją siūloma įrašyti M. Zasčiurinską, jau įregistravo Seimo pirmininkė Irena Degutienė.
Pritarus „darbiečių“ rokiruotei, komisiją vėl sudarytų 12 narių. Kadangi komisiją paliekanti V. Baltraitienė buvo paskirta jos pirmininke, Seimas turės spręsti ir dėl naujo komisijos vadovo. Ketvirtadienį įvykusiam pirmajam komisijos posėdžiui pirmininkavo konservatorius Stasys Šedbaras.
Ketvirtadienį Seimas svarstė šį nutarimo projektą, tačiau svarstyme nuspręsta padaryti pertrauką. Mat komisija nepajėgė išsirinkti naujo pirmininko: pritrūko dviejų komisijos narių balsų. Taigi kol kas M. Zasčiurinskas į „Venckienės komisiją“ neįtrauktas, o teisėjos neliečiamybės klausimą sprendžianti komisija ir toliau lieka be pirmininko.
Papildyti komisiją M. Zasčiurinsku ir paskirti naują jos vadovą Seimas mėgins ateinantį antradienį.
Iš komisijos pasitraukus V. Baltraitienei, joje dirba konservatoriai Naglis Puteikis, Rytas Kupčinskas, S. Šedbaras ir Evaldas Jurkevičius, socialdemokratai Jonas Juozapaitis bei Julius Sabatauskas, liberalė Dalia Kuodytė, „tvarkietis“ Rimas Antanas Ručys, Krikščionių partijos frakcijai priklausantis Jonas Ramonas, liberalcentristė Arūnė Stirblytė ir Mišriai Seimo narių grupei priklausantis Evaldas Lementauskas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas