Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


Seimo komisijai dėl N.Venckienės neliečiamybės bus skiriamas naujas pirmininkas  
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 06 06 
Laikinoji Seimo komisija, spręsianti dėl teisėjos Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės panaikinimo, turės naują vadovą.
Seimo pirmininkė Irena Degutienė Seime įregistravo nutarimo, kuriuo suformuota ši komisija, pakeitimo projektą. Iš komisijos išbraukiama jos pirmininkė, „darbietė“ Virginija Baltraitienė. Sykiu siūloma paskirti naują pirmininką – vieną iš likusių vienuolikos jos narių.
Naujo komisijos nario vietoj V. Baltraitienės nesiūloma skirti, taigi vietoj įprastinės dvylikos parlamentarų komisijos, N. Venckienės neliečiamybės klausimą spręs vienuolika Seimo narių.
Iš komisijos pasitraukus V. Baltraitienei, joje lieka konservatoriai Naglis Puteikis, Rytas Kupčinskas, Stasys Šedbaras ir Evaldas Jurkevičius, socialdemokratai Jonas Juozapaitis bei Julius Sabatauskas, liberalė Dalia Kuodytė, „tvarkietis“ Rimas Antanas Ručys, Krikščionių partijos frakcijai priklausantis Jonas Ramonas, liberalcentristė Arūnė Stirblytė ir Mišriai Seimo narių grupei priklausantis Evaldas Lementauskas.
DELFI primena, jog V. Baltraitienė iš vadinamosios „Venckienės komisijos“ pasitraukti nutarė komisijai net nepradėjus darbo. Politikė tokį savo sprendimą aiškino prieš rinkimus padidėjusiu darbo krūviu partijoje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas