Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


Girtutėlė vairuotoja Bagaslaviškio kaime bandė išsipirkti 1 tūkst. Lt kyšiu  
Portalas "Delfi"", 2012 05 26 
Policija praneša, kad penktadienį, vidury dienos, policija sustabdė girtą vairuotoją Širvintų rajono Bagaslaviškio kaime. Jaunai moteriai nustatytas sunkus girtumas, tačiau bėdos tuo dar nesibaigia, nes ji dar bandė išsisukti, siūlydama pareigūnams 1 tūkst. Lt kyšį.
26-erių J.P. pareigūnams įkliuvo penktadienį 13 val. 30 min. Merginai buvo nustatytas sunkus girtumas - alkotesteris rodė 3.57 prom. alkoholio.
Siekdama išvengti administracinės nuobaudos už šį KET pažeidimą Vilniaus aps. VPK Širvintų r. PK Viešosios policijos skyriaus pareigūnams siūlė 1 000 litų kyšį. Įtariamoji apklausta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.
Policija praneša apie dar vieną įkaušusį vairuotoją, kuris irgi bandė išsigelbėti nuo bausmės kyšiu. Penktadienį, 16 val. 15 min., Varėnos rajone, kelio Vilnius-Varėna 54-ame km, L. Ž. (gimęs 1989 m.) įkliuvo pareigūnams neblaivus prie vairo (1.34 prom. alkoholio). Jis Alytaus apskr. VPK Kelių policijos skyriaus Kelių patrulių būrio patruliams siūlė 233 litų 70 centų kyšį. L. Ž. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 1 d.
Dar vienas pažeidėjas įkliuvo dėl kyšio, tačiau buvo blaivas, bet be vairuotojo pažymėjimo. Penktadienį, 23 val. 5 min., Utenoje, Donelaičio g., A. B. (gimęs 1990 m.), siekdamas išvengti administracinės nuobaudos už šį KET pažeidimą Utenos aps. VPK Kelių policijos skyriaus Kelių patrulių būrio pareigūnams siūlė 400 litų kyšį. A. B. apklaustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 1 d.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas