Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Teisėjų klano interesai


Teisėjų taryba prezidentei siūlo atleisti R.Skirtuną ir A.Lisauską  
Portalas "Delfi"", 2012 05 14 
Teisėjų taryba pirmadienį surengtame neeiliniame posėdyje nutarė prezidentei Daliai Grybauskaitei pasiiūlyti atleisti Kauno miesto apylinkės teismo teisėją Almantą Lisauską ir Vilniaus apygardos teismo teisėją Ryšardą Skirtuną. Abu teisėjus siūloma atleisti už teisėjo vardo pažeminimą.
Dėl 30 tūkst. litų kyšio paėmimu įtariamo R. Skirtuno į Teisėjų tarybą anksčiau kreipėsi pati D. Grybauskaitė.
Tuo tarpu A. Lisausko svarstymas Teisėjų taryboje užsitęsė, mat posėdžiuose vis nepasirodydavo pats teisėjas.
„Po to, kai į viešumą iškilo faktų, kad Kauno apygardos administraciniame ir Kauno miesto apylinkės teismuose tarp teisėjų buvo užsimezgę kabinetiniai santykiai, Teisėjų taryba dar vasario mėnesio pradžioje prezidentei Daliai Grybauskaitei patarė atleisti keturis teisėjus. Tuo metu A. Lisauskas atostogavo ir Teisėjų tarybai pateikė prašymą svarstymą atidėti, vėliau teisėjas A. Lisauskas su jam pateikta medžiaga susipažinti ir Teisėjų tarybos posėdžiuose dalyvauti negalėjo dėl ligos“, - rašoma Teisėjų tarybos pranešime.
A. Lisauskas, kaip ir R. Skirtunas, papuolė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) akiratin – jis buvo vienas iš Kauno teisėjų skandalo pagrindinių veikėjų. Teisėjo pokalbių pasiklausę bei jo kabinetą slapta filmavę STT agentai užfiksavo ne vieną su teisėjo etika prasilenkiantį pokalbį bei susitikimą, tačiau nusikalstamos veikos požymių aptikti nepavyko. Vis dėlto Teisėjų tarybai surinktos medžiagos pakako, kad siūlyti A. Liskauską atleisti už teisėjo vardo pažeminimą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas