Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Teisėjų klano interesai


Kyšininkavimu įtariamas teisėjas R.Skirtunas: esu suinteresuotas atskleisti tiesą  
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 04 24 
Kyšio ėmimu įtariamas Vilniaus teisėjas Ryšardas Skirtunas antradienį atvyko aiškintis laikinajai Seimo komisijai, sprendžiančiai dėl jo teisinės neliečiamybės panaikinimo. Iš ligoninės neseniai išrašytas teisėjas skundėsi tebešlubuojančia sveikata.
Į Seimo rūmus atvykęs R. Skirtunas žurnalistams žadėjo po komisijos posėdžio pateikti visus komentarus, tačiau skundėsi vis dar negaluojantis.
„Noriu trumpai paaiškinti. Matyt, visiems jums ne paslaptis, kad gulėjau ligoninėje, dabar esu nedarbingas. Būsena yra dar nekokia. Tai prašau neįsižeisti, jeigu po posėdžio šiek tiek nebus jėgų bendrauti“, - jį pasitikusiems žurnalistams sakė R. Skirtunas.
„Suprantu visuomenės norą žinoti tiesą. Pats esu suinteresuotas tai padaryti. Pats esu suinteresuotas bendrauti. Jeigu sveikata tiktai leis“, - pridūrė teisėjas.
R. Skirtunas atskleidė neketinantis ir toliau dirbti teisėju. „Aš nenorėsiu arba negalėsiu dirbti teisėju – du variantai“, - sakė teisėjas, pabrėždamas, kad nematys galimybių toliau eiti pareigas net tokiu atveju, jei bus išteisintas.
Jis taip pat pareiškė neprašysiantis, kad Seimas paliktų jam teisinę neliečiamybę. Bylos, kurioje figūruoja jo pavardė, detalių teisėjas nekomentavo.
Paklaustas, ar ėmė kyšį, R. Skirtunas paragino žurnalistus neatiminėti iš prokurorų duonos.
R. Skirtuno klausimą komisija nutarė nagrinėti uždarame posėdyje, kadangi jame gali būti minima ikiteisminio tyrimo medžiaga.
DELFI primena, jog R. Skirtunas įtariamas paėmęs 30 tūkst. Lt kyšį. Prezidentė Dalia Grybauskaitė jau kreipėsi į teisėjų savivaldos institucijas su siūlymu atleisti R. Skirtuną iš pareigų už teisėjo vardo pažeminimą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas