Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


VSD vadovas nelinkęs vertinti Vyriausybės ketinimų grąžinti FNTT vadovus į darbą  
Portalas alfa.lt", 2012 03 14 
Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinis direktorius Gediminas Grina nekomentuoja Vyriausybės svarstomų ketinimų į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovų postus grąžinti pareigūnus, kuriems buvo atimtas leidimas dirbti su slapta informacija.
"Negaliu vertinti, kadangi čia teisinis klausimas (...). Leidimai yra naikinami subjekto sprendimu", - trečiadienį atsakydamas į žurnalistų klausimus sakė G. Grina.
Jeigu būtų kreiptasi pakartotinai dėl leidimo dirbti su slapta informacija suteikimo atleistiems FNTT vadovams, pasak VSD generalinio direktoriaus, vėl iš naujo būtų atliekamas tikrinimas.
"Mes turėtume atlikti tikrinimą vėl iš naujo, kaip priklauso pagal procedūras, bet informacija vis tiek būtų subjektui ta pati pateikta, ir vėl subjektas turėtų tą patį nuspręsti, galbūt ir kitaip nuspręsti", - sakė G. Grina.
VSD vadovas dalyvavo trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje. Jame buvo svarstomi "valstybės institucijų veiksmai ir sprendimai tiriant bei vertinant įslaptintos informacijos dėl banko "Snoras" atskleidimą".
G. Grina plačiau nekomentavo, ar valstybės institucijos pakankamai apsaugo slaptą informaciją.
"Tai platesnė problema, mes negalime viešai pasakoti, kokia institucija kokius slaptumo reikalavimus atitinka. Tiesiog kiekviena institucija privalo rūpintis pagal įstatymus įslaptintos informacijos apsaugos reikalavimais", - sakė G. Grina.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas