Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Nepakantumas kitataučiams


Kovo 11-ąją beždžione išvadintas ir vos nesumuštas V.Diawara: aš bijau dėl savo vaikų ateities  
Gintarė Alasauskytė, Portalas "Delfi"", 2012 03 12 
Sekmadienį, Lietuvai minint 22-ąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines, vyko ir kone tradicinėmis tapusios nacionalistų eitynės. Garsus atlikėjas Viktoras Diawara DELFI pasakojo vos nenukentėjęs nuo visai nešventiškai nusiteikusių eitynių dalyvių. Muzikantas buvo išvadintas beždžione ir vos vos išvengė muštynių.
„Aš esu labai piktas, piktas ir šokiruotas vakarykščių eitynių, kokioje šalyje aš gyvenu? Man siūlo į galvą, išvadina beždžione ir liepia grįžti namo. Bet čia, Lietuvoje ir yra mano namai, aš čia gimiau, čia gimė mano vaikai, mes esame Lietuvos Respublikos piliečiai. Man gėda už tuos aklus Seimo narius, kurie kiekvienais metais stovi šalia neonacių, skinhead`ų ir vadina juos Lietuvos ateitimi“.
Atlikėjas, gyvenantis prie Baltojo tilto, pasakojo išėjęs parūkyti į lauką, kai pro šalį ėję keturi jaunuoliai su Lietuvos vėliavėlėmis ant rankovių jį užkalbino ir buvo nusiteikę itin nedraugiškai. DELFI V. Diawara emocingai pasakojo esąs labai piktas, juolab, kad vienas jį „namo“ pasiuntusių jaunuolių kalbėjo su stipriai jaučiamu rusišku akcentu.
„Aš bijau dėl savo vaikų ateities, ar jie galės ramiai eiti gatve, ar aš visur ir visada juos turėsiu lydėti, kad apsaugočiau nuo tokių veikėjų? Kuo jiems užkliuvau, gal garbanotais plaukais? Bet juk kai į „Euroviziją“ važiavau Lietuvai atstovauti, niekam niekas nekliuvo, o dabar va...“ - apmaudo neslėpė V. Diawara.
Taip pat pasipiktinęs vakarykštėmis eitynėmis buvo ir garsus dizaineris Aleksandras Pogrebnojus.
„Aš šokiruotas, man tai kvepia dar viena provokacija, kurios Lietuvoje tampa įprastos. Atsistoję šalia Nepriklausomybės Akto signatarų ir Seimo narių, kurie, juos vadina mūsų ateitimi, vėliau ta mūsų ateitis siūlo į galvą Diawarai? Mes eilinį kartą prieš pasaulį pasirodėme maža ir labai pikta tauta“ - įsiaudrinęs šnekėjo A. Pogrebnojus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas