Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


VSD pateiks Seimui ir Vyriausybei raštą, kurio pagrindu atleisti FNTT vadovai  
Portalas alfa.lt", 2012 02 27 
Generalinei prokuratūrai sutikus, Valstybės saugumo departamentas (VSD) artimiausiu metu pateiks Seimui ir Vyriausybei slaptą vasario 14 dienos raštą, kurio pagrindu iš pareigų buvo atleisti Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovai.
"Generalinė prokuratūra šiandien, vasario 27 dieną, sutiko, kad Valstybės saugumo departamentas Antikorupcijos komisijai pateiktų susipažinti slaptą 2012 m. vasario 14 d. raštą, kuris buvo pateiktas Vidaus reikalų ministrui. Atsižvelgiant į tai, kad rašte nurodyti duomenys yra tiesiogiai susiję su Generalinėje prokuratūroje atliekamu ikiteisminiu tyrimu dėl galimo valstybės tarnautojų piktnaudžiavimo tarnyba neteisėtai atskleidžiant informaciją apie numatomą AB banko "Snoras" veiklos tyrimą, Generalinės prokuratūros sutikimas šiuo atveju yra būtinas", - teigiama pirmadienį pateiktame Generalinės prokuratūros atsakyme.
VSD atstovas spaudai Vytautas Makauskas pirmadienį patvirtino, jog gavus prokuratūros sutikimą, artimiausiu metu minėtas VSD raštas bus pateiktas jo prašiusioms institucijoms - Seimo ir Vyriausybės vadovams bei Seimo Antikorupcijos komisijai bei Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK).
Paklaustas, ar minėtas raštas bus pateiktas ir šalies vadovei, VSD atstovas atsakė, jog raštas bus pateiktas tik jo prašiusioms institucijoms, o Prezidentūra dėl šio rašto į departamentą nesikreipė.
Ministras Raimundas Palaitis minėto vasario 14 dienos rašto, kurio pagrindu panaikino FNTT vadovų leidimus dirbti su slapta informacija, o vėliau juos atleido, aiškina negalįs pateikti net aukščiausiems šalies vadovams, nes jis esąs su žyma ISS (išslaptinti subjekto sutikimu).
Šį vasario 14 dienos raštą VSD teikė tik ministrui R.Palaičiui, šalies vadovai - prezidentė, Seimo pirmininkė ir premjeras jo nėra gavę.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas