Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Teisėjų klano interesai


Atleista teisėja A.Šimaitienė nori bylinėtis su Teisėjų taryba ir prezidente  
Portalas "Delfi"", 2011 12 02 
Už teisėjo vardo pažeminimą atleista Vilniaus miesto 3-ojo apylinkės teismo teisėja Anželika Šimaitienė nori bylinėtis su ją atleisti prezidentei patarusia Teisėjų taryba.
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) penktadienį nagrinėjo A.Šimaitienės skundą Teisėjų tarybai, tretiesiems asmenims prezidentei Daliai Grybauskaitei bei 20-čiai teisėjų, kurie yra Teisėjų tarybos nariai.
Eksteisėjos skundą prezidentei ir buvusiems kolegoms rugsėjį nagrinėti atsisakė priimti ir nagrinėti Vilniaus apygardos administracinis teismas. Jis nusprendė, kad A.Šimaitienės skundas nepriskiriamas administracinių teismų kompetencijai.
A.Šimaitienė teismuose bando užginčyti Teisėjų tarybos liepos mėnesį priimtą protokolinį nutarimą patarti prezidentei atleisti ją iš Vilniaus miesto 3-ojo apylinkės teismo teisėjos pareigų.
LVAT nutartis bus galutinė ir neskundžiama.
Tuo tarpu Vilniaus apygardos administracinis teismas nagrinėja A.Šimaitienės bylą prieš buvusią darbovietę - Vilniaus miesto 3-iąjį apylinkės teismą.
Eksteisėja iš buvusio darbdavio reikalauja jai priteisti 305 tūkst. 500 litų.
Ieškovė mano, kad jai turi būti priteista neišmokėta pareiginė alga ir priedų dalis už laikotarpį nuo 2006-ųjų vasario (kada jos įgaliojimai buvo sustabdyti) iki šių metų liepos, kada ji buvo atleista iš pareigų.
Iš pareigų prezidentė Dalia Grybauskaitė A.Šimaitienę už teisėjo vardo pažeminimą atleido liepos 18-ąją.
Nustatyta, kad A.Šimaitienė vilkino su skolų išieškojimu susijusias bylas, o su butų privatizavimu lengvatinėmis sąlygomis, nuosavybės teisių atkūrimo į žemę ir kitą nekilnojamąjį turtą susijusias bylas nagrinėjo aplaidžiai ir skubotai, vadovavosi neegzistuojančiais dokumentais ir melagingais liudytojų parodymais.
A.Šimaitienės, kaip teisėjos, įgaliojimai buvo sustabdyti 2006 metais prezidento dekretu. Teisėjos byla buvo ištirta, perduota teismui, ilgą laiką nagrinėta įvairių instancijų teismuose, kol šiemet liepos 1 dieną Lietuvos apeliacinis teismas panaikino išteisinamąjį nuosprendį A.Šimaitienei ir šio teismo posėdžių sekretorei Jolantai Rutkauskienei. Teismas konstatavo, kad teisėja ir sekretorė anksčiau išteisintos nepagrįstai, kad jos padarė nusikalstamas veikas, kuriomis buvo kaltintos. Tačiau moterys liko nenubaustos, nes, anot teismo, byla turi būti nutraukta suėjus senaties terminui.
Ši teisėja ir posėdžių sekretorė J.Rutkauskienė į specialiųjų tarnybų akiratį pateko, kai 2002 metais įtartinai greitai buvo išnagrinėta byla dėl buto privatizavimo. Pasirodė, kad A.Šimaitienės priimtame sprendime įrašytas teismo posėdyje realiai nedalyvavęs asmuo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas