Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaida – politinis instrumentas


I.Degutienė teigia remianti iniciatyvas uždrausti bankams turėti žiniasklaidos priemones  
Portalas "Delfi"", 2011 11 23 
Seimo pirmininkė Irena Degutienė teigia remianti Seimo narių pasiūlymus, kuriais norima neleisti bankams ar finansinėms grupėms turėti žiniasklaidos priemones.
"Tie įstatymo projektai, kurie yra registruoti, aš juos tikrai remiu, todėl, kad šiandieninė situacija yra tokia, kuri apnuogino visus šituos skaudulius. Tai tikrai yra nenormali situacija ir, man atrodo, kuo greičiau susitvarkysime, tuo bus geriau", - trečiadienį interviu Žinių radijui sakė I.Degutienė.
Seime pateiktu projektu siūloma, kad ne tik bankai, bet ir jų įsteigtos ar tiesiogiai valdomos įmonės negalėtų būti viešosios informacijos rengėjais ar jų dalyviais. Pasak pataisos iniciatorių, tarp kurių dar yra Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Arvydas Anušausko bei parlamentarai Agnė Bilotaitė ir Naglis Puteikis, bankai draudimą tiesiogiai valdyti žiniasklaidos priemones apeina, steigdami viešąsias įstaigas ar bankų valdomas antrines bendroves.
Seime kartą jau bandyta priimti tokią pataisą, bet tuomet jai 2009 metais Seime nebuvo pritarta.
34 proc. dienraščio "Lietuvos rytas" akcijų valdė nacionalizuoto banko "Snoras" bendrovė "Snoras Media investicijos".
Vyriausybė "Snoro" banko akcijas visuomenės poreikiams nutarė paimti prieš savaitę. Toks sprendimas priimtas remiantis Lietuvos banko išvada, kurioje konstatuota iškilusi grėsmė, kad banko turtas gali būti mažesnis nei jo įsipareigojimai. Prokuratūra tiria galimą lėšų iššvaistymą "Snoro" banke.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas