Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Gandai ir mistika


Nupjautos galvos kriminalas tęsiasi – iškastas ir išniekintas įtariamojo kapas  
Portalas "Delfi"", 2011 10 22 
Telšius sukrėtė naujas nusikaltimas. Po žiauraus 36 m. vyro nužudymo, kai jam buvo nupjauta galva, išniekintas ir nusikaltimu įtariamo vyro kapas. Antradienį pasikorusio įtariamojo 49 m. Alberto Skulskio lavonas šeštadienį kapinėse rastas iškastas ir išniekintas.
Į policiją paskambinę žmonės pasakojo kapą radę iškastą, o karsto dangtį pakeltą. Velionio brolis Vytautas Skulskis DELFI pasakojo, kad atvažiavęs į kapines pamatė išniekintą kūną, buvo panašu į nupjautą galvą.
„Užvakar palaidojau brolį. Šį rytą pusę vienuolikos skambina dukterėčia ir sako: kapas išniekintas. Jai pranešė policija, kurią gal žmonės informavo. Atvažiavau į kapines ir pamačiau, kad atkastas kapas. Pamačiau nukeltą (karsto – DELFI) dangtį. Sužalotas kūnas. Galva lyg nupjauta, nusukta. Ji tebėra (neatskirta nuo kūno – DELFI), bet negalėjau toliau žiūrėti. Paėjau šiek tiek ir sukniubau“, – DELFI pasakojo velionio brolis Vytautas Skulskis.
Jis tikina nežinąs, ar kūnas iš naujo bus palaidotas šeštadienį, ar vėliau. „Dabar laukiam – atvažiuos laidojimo firmos darbuotojai, iškels karstą, viską sutvarkys. Jie reikės, karstą nupirksim“, – kalbėjo V. Skulskis.
Šeštadienį Telšių policijoje pradėti du ikiteisminiai tyrimai: dėl kapo išniekinimo ir dėl grasinimų A. Skulskio artimiesiems. Šeštadienio popietę sulaikytų asmenų dar nebuvo.
A. Skulskis buvo palaidotas naujose Telšių kapinėse Plungės gatvėje.
Įtariamasis pasikorė
DELFI primena, kad Albertas Skulskis antradienį pasikorė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pirmoje ilgalaikio sulaikymo kameroje. Jis buvo įtariamas 36 metų telšiškio Ramūno R. nužudymu. Vyriškis iš namų išėjo ir dingo spalio 9 d., o praėjusį šeštadienį grybautoja miške prie Germanto ežero (Telšių r., Džiuginėnų k.) rado jo lavoną be galvos.
Praėjusį sekmadienį policija sulaikė keturis įtariamuosius: pastaruosius porą mėnesių Šiauliuose gyvenusį A. Skulskį, 21 metų Mantą Lukošių, 32 metų Virgį Lukošių ir 1988 metais gimusią V. Lukošiaus žmoną Moniką Lukošienę. Pirmadienį A. Skulskį teismas leido suimti mėnesiui. Taip pat mėnesiui jau suimti ir telšiškiai broliai Lukošiai. Antradienio popietę teismas leido suimti ir M. Lukošienę. Ji suimta 10 parų.
Trečiadienio pavakarę Šiaulių apygardos prokuratūroje susirinkę Telšių apskrities policijos vadovai ir prokuratūros prokurorai pranešė, kad 36 metų telšiškio nužudymo byloje sulaikę dar vieną įtariamąją - jauną moterį.
Ji jau penkta įtariamoji šioje rezonansinėje byloje.
A. Skulskis kameroje buvo vienas. Pasak pareigūnų, kilpą jis pasidarė surišęs iš savo sportinių drabužių ištraukęs virveles.
Šis vyras policijai buvo labai gerai žinomas – jis buvo teistas už žmogžudystę ir kitus nusikaltimus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas