Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Mažeikių naftos gamykla


„Orlen Lietuva“ pasiskolino beveik pusę milijardo  
Portalas "Delfi"", 2011 09 22 
SEB bankas naftos produktų gamyklai „Orlen Lietuva“ suteikė dvi paskolas, kurių bendra suma 180 mln. JAV dolerių (441,32 mln. Lt). Ilgalaikė 150 mln. JAV dolerių (367,77 mln. Lt) paskola naudojama gamyklos bendrosioms verslo reikmėms ir paskolų refinansavimui.
Trumpalaikio kredito lėšos – 30 mln. JAV dolerių (73,55 mln. Lt) – bus naudojamos apyvartinėms lėšoms finansuoti, taip pat garantijoms ir akredityvams leisti.
„Teikdami būtiną finansavimą šios pramonės sektoriui atsižvelgiame į tai, kad naftos produkcija yra priskirtina pirmo būtinumo prekėms. Be to, naftos produktų gamybos bendrovės dažniausia yra vienos didžiausių pramonės įmonių ir eksportuotojų. Todėl jų finansavimo poreikiai yra išskirtinai dideli, paskolų lėšos naudojamos akredityvams, garantijoms leisti, taip pat modernizacijos ir investiciniams projektams finansuoti“, – sako Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius.
Gamykla „Orlen Lietuva“ per metus perdirba apie 10 mln. tonų naftos. Per pirmuosius šešis mėnesius bendrovės gamykla dirbo 85 proc. pajėgumu ir perdirbo 4,3 mln. tonų naftos. Gamykloje taip pat perdirbama ir kita žaliava, pavyzdžiui, dujų kondensatas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas