Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Reklamą reglamentuojantys įstatymai


UBS pristabdė reklamą dėl 2,3 mlrd. dol. nuostolių  
Portalas "Delfi"", 2011 09 20 
Šveicarijos bankas UBS nusprendė pristabdyti savo pasaulinę reklamos kampaniją dėl darbuotojo Kweku Adoboli bankui padarytų 2,3 mlrd. JAV dolerių nuostolių. Apie tai UBS ryšių su visuomene vadovas Peteris Hartmeieris pareiškė Šveicarijos interneto leidiniui "Klein Report".
Pasak. P. Hartmajerio, kol atliekamas tyrimas, nėra prasmės tęsti reklamos kampaniją, "pagrįstą pasitikėjimu ir kompetencija". Banko atstovas išsakė įsitikinimą, kad dabartinėmis aplinkybėmis reklama nepadės pritraukti naujų klientų.
Rugsėjo 15 dieną UBS pranešė, kad dėl vieno darbuotojo įvykdytų nesankcionuotų biržos operacijų bankas patyrė mažiausiai 2,3 mlrd. JAV dolerių nuostolių. Penktadienį Londono policija sulaikė įtariamąjį UBS Londono padalinio darbuotoją K. Adoboli, dirbusį su banko vertybiniais popieriais, kuriais prekiaujama biržoje. Jam pateikti kaltinimai sukčiavimu ir įgaliojimų viršijimu. Šiuo metu K. Adobolis laukia teismo, kurio kitas posėdis numatytas rugsėjo 22 dieną.
K. Adobolio, dėl kurio veiksmų UBS prarado 2,3 mlrd. dolerių, bylą tiria Skotland Jardas kartu su Šveicarijos banku, taip pat Šveicarijos finansų priežiūros tarnyba FINMA ir Didžiosios Britanijos finansų rinkos priežiūros tarnyba (FSA).
Kaip tikina UBS, klientų aktyvai dėl nesankcionuotų darbuotojų operacijų nenukentėjo. Tuo tarpu bankas baiminasi, kad skandalas neigiamai atsilieps šio ketvirčio finansiniams rodikliams. Kaip jau buvo skelbta, UBS akcijos po pranešimų apie darbuotojo machinacijas atpigo beveik 10 proc., o reitingų agentūra "Moody's" neatmeta banko reitingo sumažinimo galimybės.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas