Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Reklamą reglamentuojantys įstatymai


Seimas atidės alkoholio reklamos draudimą  
Portalas "Delfi"", 2011 09 13 
Visiškas alkoholio reklamos draudimas kitąmet Lietuvoje įsigalioti dar neturėtų. Šį rudenį Seimas svarstys, kuriam laikui atidėti įstatymo, kuriuo įvedamas toks draudimas, įsigaliojimą.
Pagal prieš kelerius metus priimtą Alkoholio kontrolės įstatymo pataisą Lietuvoje buvo numatyta nuo 2012 m. visiškai uždrausti bet kokią alkoholio reklamą.
Tačiau artėjant šiai datai politikai teigia, kad kol kas negali esant dabartinėmis sudėtingoms ekonominėms sąlygoms žengti tokio radikalaus žingsnio. Todėl jau artimiausiu metu parlamentarai svarstys, kuriam laikui atidėti visišką alkoholio reklamos draudimą.
Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas pripažįsta, kad dar kiek per anksti visiškai uždrausti „šiuo metu galiojančią ribotą alkoholinių gėrimų reklamą“. Todėl Seimo rudens sesijoje bus svarstomos įstatymo pataisos, kuriomis bus numatyta tokį draudimą atidėti. „Pabrėžčiau – ne atsisakymas, bet atidėjimas vieniems ar keleriems metams“, – sakė A.Matulas.
Pasak jo, šiuo atveju bus atsižvelgta ir į reklamos davėjų, ir į žiniasklaidos pageidavimus, nes būtent ši bene labiausiai nukentėtų dėl visiško alkoholio reklamos draudimo. „Žiniasklaida tvirtina, kad dabartinėmis ekonominio sunkmečio sąlygomis, kai ji ir taip labai daug prarado pajamų, būtų neteisinga dirbtinai atimti dar vieną jų šaltinį“, – kalbėjo A.Matulas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas