Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos priemonių kova


Prokuratūra nepradės tyrimo dėl „WikiLeaks“ aprašytos galimos korupcijos žiniasklaidoje  
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 08 11 
Generalinė prokuratūra apsisprendė – ji nepradės tyrimo dėl Lietuvos žiniasklaidoje paviešintų „WikiLeaks“ dokumentų, kuriuose kalbama apie Lietuvos laikraščiuose klestinčią korupciją ir pusiau legalų reketą. Pasak prokuratūros, nė vienas „WikiLeaks“ minimas ar cituojamas asmuo nepatvirtino skelbiamų teiginių.
„Generalinė prokuratūra, tikrindama informaciją dėl interneto svetainėje „WikiLeaks“ paskelbtų teiginių apie kai kurių Lietuvos žiniasklaidos priemonių neteisėtą korupcinę veiklą, apklausė „WikiLeaks“ minimus ar cituojamus asmenis. Nė vienas jų nepatvirtino interneto svetainėje skelbiamų teiginių. Atsižvelgiant į šį faktą ir š.m. liepos mėnesį gautą Specialiųjų tyrimų tarnybos išvadą, Generalinė prokuratūra šiuo klausimu ikiteisminio tyrimo nepradės“, - teigiama Generalinės prokuratūros DELFI atsiųstame atsakyme.
Kaip DELFI jau rašė, pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimos korupcijos žiniasklaidoje atsisakė ir STT – jai nepakako duomenų.
Ar pradėti ikiteisminį tyrimą, Generalinė prokuratūra sprendė nuo birželio.
„WikiLeaks“ nutekintuose JAV diplomatų susirašinėjimuose teigiama, kad Lietuvos žiniasklaidos magnatai savo valdomus laikraščius nevengia naudoti kaip reketo įrankius, žiniasklaidos priemonių savininkai šantažuoja verslininkus, turi tiek politinių, tiek verslo interesų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas