Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Reklamą reglamentuojantys įstatymai


Vilniaus savivaldybė pradeda akciją prieš nelegalias reklamas  
Portalas "Delfi"", 2011 08 02 
Vilniaus savivaldybė praneša, kad nuo rugpjūčio 1 d. pradėjo akciją prieš nelegalias reklamas mieste. Asmenims, įrengusiems išorinę reklamą be leidimo, bus taikomos administracinės nuobaudos ir reikalaujama nelegalias reklamas išmontuoti.
„Atsisakius išmontuoti reklamą, šiuos darbus atliks mūsų savivaldybės atstovai, o išlaidas turės padengti neteisėtos išorinės reklamos savininkai. Jiems bus pateiktos sąskaitos už demontavimo darbus,“ – sakė Saugaus miesto departamento l.e. direktoriaus pavaduotojo pareigas Julius Morkūnas.
Anksčiau išduoti reklamos leidimai baigė galioti sausio 1 d., todėl reklamų savininkai privalo kreiptis dėl naujų. Leidimus reklamai išduoda Vilniaus savivaldybės administracijos Ekonomikos ir investicijų departamento Verslo licencijavimo ir leidimų skyriaus Reklamos poskyris.
Išorinė reklama be reklamos leidimo yra nelegali, todėl bauda už šį pažeidimą yra iki 2 tūkst. Lt. Pažeidėjai neteisėtas reklamas išmontuoti turi per penkias dienas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas