Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Karikatūros Holokausto tema


Į sostinės vicemero postą siūlomas J.Kaminskis  
Portalas "Delfi"", 2011 06 24 
Trečiuoju Vilniaus miesto vicemeru kitą savaitę bus siūloma skirti Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) atstovą 46 metų Jaroslavą Kaminskį.
Tai BNS patvirtino Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas.
LLRA šią savaitę prisidėjo prie jo vadovaujamos valdančiosios koalicijos.
Dėl J.Kaminskio paskyrimo planuojama balsuoti antradienį per Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdį. Kad jis būtų išrinktas, jį per slaptą balsavimą turi palaikyti mažiausiai 26 iš 51 tarybos nario.
Šiuo metu vicemerų pareigas eina socialdemokratas Romas Adomavičius ir „darbietis" Jonas Pinskus.
Antradienį taip pat ketinama iš pareigų atleisti vieną iš trijų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų. Į jo vietą planuojama skirti LLRA atstovą.
Pareigų neteks vienas iš dviejų Darbo partijos pasiūlytų pareigūnų - Ritas Vaiginas arba Gintaras Tamošiūnas.
LLRA prie valdančiosios koalicijos sostinės savivaldybėje pranešė prisidedanti birželio 21 dieną. Tokiu būdu A.Zuokas sustiprino savo pozicijas, nes Darbo partija buvo pranešusi, kad ketina trauktis iš koalicijos.
Į valdančiąją koaliciją sostinėje taip pat įeina socialdemokratai.
LLRA atstovas savivaldybės taryboje J.Kaminskis BNS sakė, kad jungdamiesi į koaliciją LLRA atstovai tikisi užtikrinti valdžios stabilumą bei „palankių politinių ir vykdomųjų postų".
Per vasario pabaigoje vykusius savivaldos rinkimus daugiausia - 12 vietų - sostinės savivaldybės taryboje gavo A.Zuoko ir Vilniaus koalicija. 11 mandatų gavo Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija „Valdemaro Tomaševskio blokas", dešimt - Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai, aštuonis - Darbo partija, po penkis - Lietuvos socialdemokratų partija bei partija „Tvarka ir teisingumas".
Dirbti opozicijoje liko tik konservatoriai ir „tvarkiečiai".

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas