Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atlyginimų vokeliuose sindromas


Klaipėdos politikai „vokelių“ neatsisako  
Virginija Spurytė, „Klaipėda“, DELFI, 2011 05 11 
Naujieji Klaipėdos miesto tarybos nariai kol kas neseka savo pirmtakų pėdomis ir neskuba atsisakyti išmokų kanceliarinėms išlaidoms.
Vadinamųjų vokelių buvo atsisakę beveik trečdalis praėjusios kadencijos narių. Šiuo metu Savivaldybės administracijos apskaitos poskyryje gauti vos trijų politikų prašymai jiems nepervesti biudžeto lėšų kanceliarinėms išlaidoms.
Tokius prašymus yra pateikę Eugenijus Gentvilas, Naglis Puteikis ir Rimantas Cibauskas. Galimybe atsisakyti vadinamojo vokelio domėjosi ir Tamara Lochankina, tačiau ji prašymo dar nepateikė.
Išmokų kol kas neatsisakė ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas bei jo pavaduotojai Artūras Šulcas ir Vytautas Čepas.
Ankstesnis uostamiesčio vadovas ir vicemerai vokelių neimdavo.
Kiekvieną mėnesį politikams skiriama po 700 litų. Tačiau kas ketvirtį miesto tarybos nariai turi atsiskaityti, kur pinigus išleido. Daugelis jų pristato sąskaitas, kurios yra didesnės nei skiriama išmoka. Politikai daugiausia pinigų išleidžia degalams.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas