Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalas dėl rezervato Turniškėse


Turniškėse - darbai su paslapčių spyna  
Portalas "Delfi"", 2011 05 09 
Iš kelionės po Pietų Kaukazo valstybes grįžusios prezidentės Dalios Grybauskaitės kortežas pasuko ne įprastu maršrutu į Turniškes, bet į ankstesnį jos būstą Baltupiuose.
Mat šalies vadovės rezidencijoje šeimininkauja statybininkai.
Apie Turniškėse užvirusius rezidencijos remonto darbus stengiamasi garsiai nekalbėti, o laikinoji šalies vadovės buveinė slepiama. Bet slapukautojus demaskavo D.Grybauskaitės kaimynystėje gyvenantis kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus.
"Prieš kelias dienas buvo matyti dar daugiau darbininkų ir technikos. Atrodė, kad prasideda kažkokios didelės statybos. Po to, kai pasirodė informacija apie čia jau vykstančius darbus, statybos kiek aprimo", - "Lietuvos rytui" pasakojo V.Adamkus.
Kur apsistos šalies vadovė, kategoriškai atsisakė kalbėti ir Vadovybės apsaugos departamento vadovas Raimundas Kairys: "Prezidentės saugumą mes užtikrinsime, bet daugiau nieko negaliu pasakyti."
"Lietuvos ryto" šaltinių žiniomis, kol bus remontuojama rezidencija, D.Grybauskaitė turėtų įsikurti jai priklausančiame kotedže Baltupiuose, Seimo pirmininkės Irenos Degutienės kaimynystėje. Parlamento vadovė taip pat saugoma kiaurą parą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas