Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atsistatydinę valdininkai ir politikai


Buvęs Trakų policijos vadovas įsidarbino „Maximoje“  
Portalas "Delfi"", 2011 03 17 
Buvęs Trakų rajono policijos vadovas Nerijus Šiaulys tapo bendrovės "Maxima LT" Apsaugos departamento direktoriumi. Pareigūno karjeros jis atsisakė po girto patrulio sukeltos kraupios avarijos. "Švaistomės tikrais profesionalais", - taip N.Šiaulio pasitraukimą iš policijos vertina buvę kolegos, rašo „Lietuvos žinios“.
Policijoje N.Šiaulys dirbo 21 metus. Vasario 13-ąją greitkelyje netoli Elektrėnų neblaiviam kelių policijos patruliui Sigitui Šostakui sukėlus visą kraštą sukrėtusią, trijų žmonių gyvybes nusinešusią avariją, atsakomybę už pavaldinio elgesį prisiėmė ir N.Šiaulys.
Atsistatydino ir tuometis policijos generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas, o už jo nugaros nesislėpti žadėjęs vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis pareiškė dirbsiantis toliau.
N.Šiaulys iškart pasiprašė perkeliamas į žemesnes pareigas. Komandoro kryžiumi už itin sunkių nusikaltimų išaiškinimą apdovanoto pareigūno prašymas buvo patenkintas - jis perkeltas į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Organizuotų nusikaltimų tyrimo departamentą. Naujas pareigas N.Šiaulys ėjo vos keletą dienų. Jis pasiėmė atostogų, vasario 24 dieną pasiprašė į pensiją ir jau kitą dieną buvo atleistas.
"Kalbėjausi su juo labai ilgai, įkalbinėjau likti. Tačiau šis žmogus turi atsakomybės jausmą. Jis manė negalintis pasilikti. Tenka apgailestauti, kad iš policijos išeina tikri profesionalai", - LŽ vakar sakė Vilniaus apskrities VPK vadovas Kęstutis Lančinskas.
Pats N.Šiaulys buvo nekalbus. "Tarnavau daugiau kaip 20 metų. Į pensiją išėjau savo noru", - nedaugžodžiavo buvęs pareigūnas. Paklaustas, ar jo išėjimas iš policijos susijęs su patrulio sukelta avarija, N.Šiaulys tepasakė "galbūt".

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas