Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atsistatydinę valdininkai ir politikai


Vyriausybės atstovas V.Volkovas atleidžiamas iš pareigų  
Portalas "Delfi"", 2011 03 16 
Vyriausybė, remdamasi premjero potvarkiu sudarytos komisijos išvadomis, Vyriausybės atstovui Šiaulių apskrityje Vaclovui Volkovui skyrė tarnybinę nuobaudą – atleidimą iš pareigų.
Pripažinta, kad V. Volkovas padarė tarnybinį nusižengimą, taip pažeisdamas Valstybės tarnybos įstatyme įtvirtintus valstybės tarnautojų veiklos etikos principus bei šio įstatymo punktuose nustatytas valstybės tarnautojų pareigas.
Komisija ir Vyriausybė pripažino, kad Vyriausybės atstovas V. Volkovas, įtartas buvęs neblaivus tarnybinėse patalpose ir atsisakęs pasitikrinti girtumą bei nepaklusęs policijos pareigūnų ir ministro pirmininko kanclerio Deivido Matulionio prašymams, pažeidė ne tik įstatyme valstybės tarnautojui įtvirtintus padorumo ir pavyzdingumo principus (būti nepriekaištingos reputacijos ir elgtis nepriekaištingai), tačiau sumenkino ir savo įstaigos reputaciją, o kartu kaip aukščiausias Vyriausybės skiriamas pareigūnas diskreditavo ir visos Vyriausybės bei valstybės tarnybos reputaciją.
Taip pat komisija nustatė, kad V. Volkovas, palikdamas tarnybos patalpas ir išvykęs ne darbo tikslais, negavęs tiesioginio vadovo sutikimo, pažeidė Valstybės tarnybos įstatymo ir Vyriausybės atstovo Šiaulių apskrityje tarnybos vidaus darbo tvarkos aprašo nuostatas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas