Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Teisėjų klano interesai


A.Milinis teigia laikęsis nekaltumo prezumpcijos nepranešdamas apie įtarimus A.Stankui  
Portalas "Delfi"", 2011 02 18 
Kauno apygardos teismo pirmininkas Albertas Milinis teigia didelių klaidų nepadaręs, bet atsistatydinti iš pareigų nutarė išgirdęs prezidentės Dalios Grybauskaitės kritiką savo adresu.
"Prezidentės pastebėti mano darbo trūkumai padėjo man priimti sprendimą dėl atsistatydinimo iš teismo pirmininko pareigų. Pritariu nuomonei, kad už institucijos darbuotojų klaidas pirmiausia turi atsakyti jos vadovai. Nenoriu teisintis, siekiu tik išsakyti savo nuomonę", - "Lietuvos rytui" sakė A.Milinis.
Teismo pirmininkas teigė Prezidentūrai persiuntęs parašų klastojimu įtariamo teisėjo Arvydo Stankaus prašymą atleisti iš pareigų ir nepranešė apie atliekamą tyrimą, nes laikėsi nekaltumo prezumpcijos principo.
"Vidinis tyrimas buvo pradėtas ne dėl A.Stankaus veiksmų, o pagal faktą. Generalinėje prokuratūroje ikiteisminis tyrimas dabar irgi atliekamas pagal faktą. Kaip teismo pirmininkas privalėjau paisyti nekaltumo prezumpcijos principo ir negalėjau netiesiogiai pareikšti savo nuomonės apie tai, kad parašų klastojimu įtariu teisėją A.Stankų", - teigė teismo vadovas.
Jis tvirtino elgęsis, pagal nusistovėjusią tvarką teismų sistemoje.
Anot A.Milinio, sausio 26-ąją jis gavo teisėjų Kęstučio Dargužio ir Reginos Cemnolonskienės tarnybinius pranešimus dėl galimo parašų klastojimo ir tą pačią dieną pasirašė įsakymą dėl komisijos, kuri ištirtų pranešimuose minimas aplinkybes, sudarymo.
Tą pačią dieną teismo pirmininkas pranešė Apeliacinio teismo pirmininkui apie gautą informaciją ir savo veiksmus. Būtent Apeliacinis teismas administruoja apygardų teismus.
"Teisėjai savo pranešimuose nurodė, kad jų parašai nutartyse gali būti suklastoti. Tuose pranešimuose buvo minimas trečiasis kolegijos narys - teisėjas A.Stankus, tačiau niekur nebuvo minėta, kad būtent jis klastojo parašus", - pabrėžė A.Milinis.
Antradienį prezidentė D.Grybauskaitė pareiškė, kad Kauno apygardos teismo pirmininkas turėjo informuoti apie įvykius Kauno teisme, ypač kai persiuntė A.Stankaus prašymą atleisti iš pareigų savo noru.
Generalinė prokuratūra praėjusią savaitę pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo teisėjų parašų klastojimo Kauno apygardos teisme.
Įtariama, kad Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas A.Stankus galėjo suklastoti kolegų parašus po nutartimis dėl suimtųjų paleidimo. Generalinės prokuratūros duomenimis, dėl to anksčiau laiko į laisvę paleisti mažiausiai penki suimtieji.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas