Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atsistatydinę valdininkai ir politikai


Galutinis teismo sprendimas: K.Betingis grįžta vadovauti Kauno prokuratūrai  
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 02 14 
Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Kęstutis Betingis nepagrįstai buvo pažemintas pareigose, todėl turi būti grąžintas į vadovaujantį postą. Taip pirmadienį galutine ir neskundžiama nutartimi nusprendė Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas.
„Įsiteisėjusiu teismo sprendimu esu grąžintas į pareigas“, - po teismo nutarties paskelbimo sakė K. Betingis.
Teisėjų kolegija paliko galioti Vilniaus apygardos administracinio teismo (VAAT) sprendimą, kuriuo K.Betingis grąžinamas į Kauno apygardos prokuratūros vadovo pareigas. Šį sprendimą skundė Generalinė prokuratūra.
Teismai nustatė, kad K.Betingį pažeminęs buvęs laikinasis prokuratūros vadovas Raimondas Petrauskas nesilaikė teisės aktuose numatytos tvarkos.
Laikinasis prokuratūros vadovas K. Betingį pareigose pažemino birželio 9-ąją dieną, motyvuodamas tarnybinio patikrinimo išvadomis ir galimu etikos pažeidimu.
VAAT sprendimą apeliacine tvarka skundusi Generalinė prokuratūra siekė, kad būtų paliktas galioti R. Petrausko įsakymas.
„Generalinis prokuroras mano, kad K. Betingis, pats būdamas atsakingas už įvykius Kaune, teikė neišsamią, klaidingą informaciją“, - yra sakiusi Personalo valdymo ir vidaus tyrimų skyriaus vyriausioji prokurorė Danutė Blažienė.
Tuo tarpu R. Petrauskas sakė, kad K. Betingis buvo pažemintas pareigose tik todėl, kad būtų sustabdytas puolimas prieš prokuratūrą.
„Tuo metu aš maniau, kad tai išeitis. Tikslas buvo vienas - noras sustabdyti puolimą“, - teisme sakė R. Petrauskas.
Nuobaudą jis K. Betingiui skyrė dėl esą blogai įvertinto jo vadovaujamų prokurorų atlikto Kauno pedofilijos bylos ir su ja susijusių dviejų žmogžudysčių tyrimo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas