Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Mažeikių naftos gamykla


„Orlen“ už bet kokią kainą Mažeikių gamyklos neparduos  
Portalas "Delfi"", 2011 01 14 

„Lygiagrečiai visą laiką mes dirbame su mūsų investicijų patarėju „Nomuros“ banku, kuris vasarį pateiks savo rekomendacijas. Mes atsižvelgiame į visus įmanomus mūsų investicijos Lietuvoje ateities scenarijus. Mes jau žinome, kad yra susidomėjimas įsigyti „Mažeikių naftą“. Ir nors naftos perdirbimo įmonė neatitinka investuoto kapitalo grąžinimo lūkesčių, mes tikrai nebandysime jos atsikratyti bet kuria kaina“, - teigė „Orlen“ vadovas.
J. Krawieco teigimu, didžiausia gamyklos problema išlieka didelės logistikos sąnaudos, cituoja Lenkijos laikraštis agentūras LETA ir „Bloomberg“.
„Orlen“ sulaukė optimistinių ženklų iš Lietuvos geležinkelių ir uosto pareigūnų apie derybas dėl mažesnių tarifų, tad greitai turėtų paaiškėti, ar iš tiesų bus sumažinti kaštai, teigė interviu laikraščiui J. Krawiecas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas