Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sausio 13-osios įvykiai


„Alfa“ dalinio veteranas: turime nekreipti dėmesio į pareiškimus  
Portalas "Delfi"", 2011 01 14 
Vilniuje vakar buvo paminėtos 20-osios kruvinų sausio 13-osios įvykių, kai Lietuvos nepriklausomybės šalininkai susirėmė su sovietų kariuomene, metinės. Lietuvos užsienio reikalų ministerija įteikė Maskvai protesto notą dėl Chimkuose prieš ketverius metus pastatyto paminklo specialiųjų KGB būrių, taip pat ir „Alfa“ dalinio, dalyvavusio Vilniaus televizijos bokšto užėmimo operacijoje, kovotojams. Rusijos ambasadorius Lietuvoje, savo ruožtu, paragino vengti perdėto 20-ies metų senumo įvykių politizavimo, praneša kommersant.ru.
„Mes turime pakilti aukščiau šito ir nekreipti dėmesio į tokius pareiškimus, – leidiniui „Kommersant“ pasakė „Alfa“ antiteroristinio dalinio veteranų asociacijos prezidentas Sergejus Gončarovas. – Lietuvos vadovybė jau pateikė ieškinį tarptautiniam teismui, teikė pareiškimus prokuratūrai, mėgino uždrausti „Alfa“ karininkams, dalyvavusiems Vilniaus televizijos bokšto užėmimo operacijoje, įvažiuoti į Šengeno šalis. Tad nieko naujo, ir nieko čia nepadarysi. Vasario 23 d. Baltijos šalys vėl koneveiks rusų karius, o gegužės 9 d. mes ir vėl jiems būsime okupantai“, – pasakė „Alfa“ dalinio veteranas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas