Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sausio 13-osios įvykiai


Lietuvos atstovybės užsienyje mini Laisvės gynėjų dieną  
Portalas "Delfi"", 2011 01 13 
Lietuvos atstovybės Ukrainoje, Suomijoje, Seinuose ir prie Europos Sąjungos organizuoja Sausio-13-sios dvidešimtmečiui skirtus renginius.
Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Petras Vaitiekūnas ir ambasados įgaliotasis ministras Marius Janukonis sausio 8-9 dienomis Ukrainos parlamento televizijos kanalo „TV Rada“ rodytoje specialioje 1991 metų sausio įvykiams Lietuvoje skirtoje laidoje komentavo autentiškus dokumentinius tų įvykių kadrus.
Lietuvos diplomatai padėkojo Ukrainos žmonėms už reikšmingą paramą Lietuvos laisvei: 1991 m. sausio mėn. išreikšti solidarumo su Lietuva buvo atvykę ne tik Ukrainos valdžios atstovai, bet ir dešimtys eilinių Ukrainos piliečių iš įvairių regionų.
Lietuvos Aukščiausioje Taryboje-Atkuriamajame Seime kartu su Lietuvos savanoriais taip pat budėjo grupė Ukrainos savanorių, kurie tuo metu Seimo pastate buvo vieninteliai užsieniečiai, pasirengę priešintis ginkluotai agresijai prieš Lietuvą.
1991 metų sausio 13-osios įvykių Lietuvoje dvidešimtmetis Lietuvos ambasadoje Suomijoje sausio 12 dieną paminėtas dokumentinio filmo peržiūra ir diskusija.
Kalbėdama apie to meto politinę situaciją Lietuvoje, ambasadorė Suomijoje Halina Kobeckaitė pasakojo apie Sausio 13-osios įvykių prielaidas ir pasekmes, pabrėžė jų svarbą ne tik Lietuvos ir Baltijos šalių, bet visos Europos istorijai, pasakojo savo prisiminimus.
Tragiškiems 1991 metų įvykiams atminti Lietuvos konsulatas Seinuose ir Seinų krašto lietuviai skyrė keletą renginių: aukotos iškilmingos mišios Seinų bazilikoje ir Punsko bažnyčioje, Seinų krašto ir Suvalkų miesto mokyklose, kuriose veikia lietuviškos klasės arba yra dėstoma lietuvių kalba, vyko Sausio 13-osios minėjimai.
Lietuvos nuolatinė atstovybė Europos Sąjungoje kviečia susirinkti sausio 27 dieną ir paminėti Laisvės gynėjų dieną. Renginio metu bus rodomas Sauliaus Beržinio dokumentinis filmas „Lietuviški kino dienoraščiai“, vyks diskusija, kurioje dalyvaus Europos parlamentarai Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis ir Leonidas Donskis.
Sausio 13-oji minima ne tik ambasadose, bet ir eilinių piliečių, gyvenančių užsienyje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas