Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atsistatydinę valdininkai ir politikai


D.Valys: A.Kliunka pats norėjo trauktis  
Portalas "Delfi"", 2011 01 13 
Generalinis prokuroras Darius Valys sako, kad iš prokuratūros pasitraukęs Algimantas Kliunka atsistatydinti iš užimamų pareigų norėjo dar iki incidento bare, kada buvo sulaikytas neblaivus.
Generalinio prokuroro teigimu, A.Kliunka jau anksčiau pats pradėjo kalbą dėl galimybės eiti kitas pareigas.
"Su juo apie galimas kitas pareigas mes kalbėjomės tik man pradėjus dirbti, jis užsimindavo apie pasitraukimą iš užimamų pareigų, jis jautėsi pavargęs nuo kritikos, pats įvardijo, jautėsi juodas kaip kaminas nuo per didelio dėmesio ir dažnai nepagrįstos kritikos", - ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė D.Valys.
Jis teigė, jog A.Kliunkai "buvo parodytas labai didelis dėmesys kalbant apie darbą". "Buvo svarstoma ir apie kitas galimybes, apie kito skyriaus įkūrimą, ypatingai svarbių bylų tyrimo, patarimai dėl skyriaus įkūrimo", - sakė D.Valys.
"Aš negirdėjau jokio pykčio, ir man jis tikrai nebuvo išsakytas, tai buvo normali diskusija, inicijuota paties A.Kliunkos, kaip aš sakiau, užuominų iš jo trauktis aš girdėjau ne vieną kartą", - tvirtino prokuroras.
A.Kliunka pasitraukė iš Generalinės prokuratūros (GP) Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiojo prokuroro pareigų po to, kai buvo neblaivus sulaikytas bare.
Žiniasklaidoje tuomet pasirodė pranešimų, jog A.Kliunkai jau anksčiau buvo nurodyta trauktis ir pasiūlyta dirbti eiliniu prokuroru arba tapti Vilniaus apygardos prokuratūros skyriaus vadovu. "Lietuvos rytas" rašė, kad A.Kliunka tokio pasiūlymo esą atsisakęs.
A.Kliunka sausio 4 dieną iš vieno sostinės baro buvo nuvežtas į Vilniaus miesto 3-iąjį policijos komisariatą. Pareigūnas atsisakė čia tikrintis blaivumą.
A.Kliunkos blaivumas patikrintas trečiadienio rytą, kai jis atėjo į darbą Generalinėje prokuratūroje. Jam buvo nustatytas 0,61 promilės girtumas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas