Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sausio 13-osios įvykiai


A.Kubilius: Sausio 13-ąją buvo iškovota ir teisė ginčytis  
Portalas "Delfi"", 2011 01 13 
Premjeras Andrius Kubilius, svarstydamas, kad visuomenė nebėra tokia vieninga kaip Sausio 13-osios įvykių metu, pabrėžė, jog iškovojus laisvą žodį buvo iškovota ir teisė ginčytis.
"Mes iškovojome teisę ir laisvę į politinę poliarizaciją, laisvą kalbą, laisvą žodį, kartais ir užgaulų, ir kritišką. Tai yra laisvė su jos didžiuliais pliusais, kartais ir minusais, jeigu ta laisvė neatranda savo ribų", - ketvirtadienį Žinių radijui sakė A.Kubilius.
Pasak Vyriausybės vadovo, vienybė tuomet ir šiandien yra nelyginama, nes 1991 metais parodyta vienybė leidžia būti "ne tokiems vieningiems" dabar.
"Mums svarbu likti vieningais matant pačius didžiausius iššūkius, ilgalaikius iššūkius, kokia Lietuva turi būti per kitus 20 metų, bet tikrai neprivalome būti vieningi, kai svarstome įvairius taktikos dalykus arba techninius sprendimus, kaip ilgalaikę viziją įgyvendinti. Ginče gimsta tiesa, to ginčo laisvę mes ir iškovojome",- kalbėjo jis.
Laisvę elgtis neišmintingai premjeras minėjo ir komentuodamas medikų ketinimus ketvirtadienį piketuoti Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo rūmų.
"Laisvę mes iškovojome ir tam, kad kas nors elgtųsi nelabai protingai ar išmintingai. Čia neturiu daugiau ką komentuoti. Sausio 13-ąją eiti ir piketuoti dėl kokių nors šių dienų problemų, nežinau, ar tai tikrai yra labai išmintinga", - sakė A.Kubilius.
Vilniaus savivaldybės neduotą leidimą profsąjungoms rengti mitingą prie Seimo sausio 16 dieną jis aiškino tuo, kad nebus pasibaigę Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginiai.
"Savivaldybė pasiūlė mitinguoti kitose vietose, o ne ten, kur žmonės renkasi išreikšti savo pagarbą ir galų gale pergalės džiaugsmą. Tai daugiau yra yra profsąjungų ir tokių veikėjų kaip Algirdas Paleckis problema, negu kad didžiosios Lietuvos visuomenės dalies problema", - sakė A.Kubilius.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas