Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


A.Kubilius: VSD pažymų paviešinimo poreikio neturėtų vertinti politikai, apie kuriuos tos pažymos parašytos 
Portalas "Delfi"", 2010 09 02 
Premjeras Andrius Kubilius sako, kad buvusio jo pirmtako Gedimino Kirkilo teiginiai, esą 12 Valstybės saugumo departamento (VSD) slaptųjų pažymų išslaptinimas susilpnintų šią instituciją, yra nepagrįsti.
Buvęs premjeras, socialdemokratas G. Kirkilas yra pareiškęs, kad VSD Seimui pateiktų vadinamųjų 12 pažymų paviešinimas gali dar labiau susilpninti VSD.
"G. Kirkilo argumentacija, kad tai (pažymų išslaptinimas.- ELTA) susilpnintų VSD, mano įsitikinimu, yra visai nepagrįsti. Tai kaip tik sustiprintų, nes padėtų žmonėms suvokti, su kokiais procesais ir su kokiomis problemomis Lietuva susidūrė prieš keletą metų, ir kad saugumo pareigūnai tas problemas matė ir jas vertino savo atliekamuose tyrimuose. Paties paviešinimo poreikio tikrai neturėtų vertinti tie politikai, apie kuriuos, kaip žinoma, tos pažymos yra parašytos", - ketvirtadienio rytą "Žinių radijui" sakė A. Kubilius.
Pats A. Kubilius teigia nematąs priežasčių, kodėl visuomenei nebūtų leista susipažinti su VSD slaptosiomis pažymomis.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas