Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kauno valdininkų interesai


Siūloma bausti Kauno r. savivaldybės administracijos direktorių 
Portalas "Delfi"", 2010 07 27 
Atlikdami 2009 metų finansinį ir teisėtumo auditą Kauno rajono savivaldybėje valstybiniai auditoriai nustatė pažeidimų dėl neteisėtai išmokėtų kompensacijų ir valstybės turto naudojimo bei neracionaliai statyboms išleistų valstybės biudžeto lėšų.
Gyvenamųjų namų savininkų bendrija „Rasa“ pateikė savivaldybei didesnį šioje bendrijoje gyvenamąją vietą deklaravusių asmenų skaičių ir kompensuojamo karšto vandens kiekį, įtraukė į sąrašą asmenis, kuriems kompensacijos neturėjo būti mokamos, o jas apskaičiuodama kelių asmenų pajamas sumažino, todėl neteisėtai buvo išmokėta per 12 tūkst. Lt kompensacijoms skirtų valstybės biudžeto lėšų.
Informaciją dėl galimos nusikalstamos veikos požymių gyvenamųjų namų savininkų bendrijoje „Rasa“ Valstybės kontrolė perdavė Generalinei prokuratūrai. Kauno rajono apylinkės prokuratūra dėl galimo sukčiavimo pradėjo ikiteisminį tyrimą. Bendrija padarytą materialinę žalą atlygino – lėšas grąžino Kauno rajono savivaldybei, kuri jas pervedė į valstybės biudžetą.
Užsakiusi statybos darbus Kauno rajono savivaldybė neinicijavo Garliavos bibliotekos ir Ringaudų pradinės mokyklos statybos sąnaudų kainų perskaičiavimo pagal pasikeitusius statybos sąnaudų kainų indeksus. Auditoriai nustatė, kad bendra 2009 metais atliktų statybos darbų kaina galėjo būti iki 44 tūkst. Lt mažesnė. Batniavos pagrindinėje mokykloje auditoriai negalėjo įsitikinti, ar racionaliai panaudota 122 tūkst. Lt nenumatytiems statybos darbams, nes savivaldybė rangos sutartyje nenustatė kainodaros taisyklių užsakovo rezervui nuo statybos montavimo darbų vertės nenumatytiems statybos darbams atlikti.
Kauno rajono savivaldybės administracija pažeisdama įstatymus nurašė 122 tūkst. Lt vertės kompiuterinę techniką, programinę įrangą ir kitą patikėjimo teise valdomą valstybės turtą, nors tokius sprendimus galėjo priimti tik savivaldybės taryba.
Valstybės kontrolė įpareigojo savivaldybės tarybą traukti tarnybos ar drausminėn atsakomybėn savivaldybės administracijos direktorių Vytą Bancevičių, o jį įpareigojo atitinkamai bausti kitus pažeidimus padariusius asmenis.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas