Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Reklamą reglamentuojantys įstatymai


Sostinėje ruošiamasi tikrinti reklamas 
Portalas "Delfi"", 2010 06 17 
Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai atkreipia privačių įmonių, įstaigų savininkų dėmesį, kad įsigaliojus naujiems Išorinės vaizdinės reklamos taisyklių pakeitimams, savininkas privalo užtikrinti – prie reklaminio įrenginio ar statinio, išskyrus iškabą, turi būti pritvirtinta informacinė lentelė. Joje turi būti aiškiai nurodytas reklaminio įrenginio savininko pavadinimas. Šios informacinės lentelės plotas neturi viršyti 0,1 kv. m.
Atlikęs kontrolinius patikrinimus, Viešosios tvarkos skyrius nustatė, kad ne visos įmonės ar įstaigos laikosi šio reikalavimo. Todėl artimiausiu metu ketinama patikrinti visus mieste esančius reklaminius įrenginius ir, jei bus nustatyti pažeidimai, imtis atitinkamų priemonių.
Suskaičiuota, kad per šių metų pusmetį į miesto biudžetą nesumokėta 235 809 litų vietinės rinkliavos mokesčių.
„Labiausiai piktina „gudručiai“, kuriems atrodo, kad nustatytos taisyklės – ne jiems, kad jie gali jas „apeiti“, gali nusižengti ir niekas jų nenubaus. Per tokius asmenis nesurenkame mokesčių, negalime atsiskaityti su darbuotojais, taip ir sukasi uždaras ratas. Todėl artimiausius tris mėnesius savivaldybės pareigūnai ketina griežčiau kontroliuoti šių taisyklių laikymąsi,“ – sakė Vilniaus meras Vilius Navickas.
Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnams pradėjus domėtis šiuo klausimu ir tikrinti reklamos dokumentaciją per pastarąsias dvi savaites net 37 privalomieji mokėjimai buvo įvykdyti.
Vien per pastarąjį mėnesį už įvairius pažeidimus administracinėn atsakomybėn buvo patraukta 18 asmenų. Šių taisyklių pažeidimas užtraukia atsakingiems asmenims piniginę baudą nuo 500 iki 1000 litų. Už pakartotinį pažeidimą teismas gali skirti nuo 1000 iki 2000 litų piniginę baudą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas